Pomoc Plex i IPTV

Dyskusja w 'Stacja multimedialna, zdjęć i muzyki' rozpoczęta przez użytkownika _Floyd, 23 Lipiec 2018.

Ładowanie...
Tagi:
  1. _Floyd

_Floyd Beta Tester Beta Tester

Miejscowość:
    Warszawa/Żyrardów
    Local Time:
    16:42
    Oceny:
    +67 / 1 / -0
    Followers:
    0
    QNAP:
    TS-x53A
    Synology:
    Miałem kiedyś
    Ethernet:
    802.11ac
    TS-x53A 802.11ac
    Hej, Chciałbym odpalić na Plexie IPTV. Mam wykupioną usługę i skorzystałem z plunginu IPTV. Niestety przy probie odpalenia programu w FHD serwer staje dęba i nie umie otworzyć źródła danych. Domyślam się Q jest za slaby aby przetworzyć taką ilość danych. Chociaż Kodi odpalone na Q robi to bez żadnego zająknięcia się. Zapewne obydwa programy robią to inaczej. Na telefonie tez nie mam problemu by sobie program zbuforować i odpalić w VLC.

Tak więc wchodzę na QnapClub i widze coś takiego:
    Qnapclub Store: PlexIPTV

No i teraz powiedźcie mi proszę o tym narzędziu trochę więcej. Do czego on służy i jak mogę go odpalić co on daje itp? No i czy mogę podać ścieżkę do pliku m3u, czy jednak musi ona być fizycznie gdzieś na dysku?

Za każdą dyskusję będę wdzięczny.
    --- Połączono posty, 7 Sierpień 2018, Data oryginalnego postu: 23 Lipiec 2018 ---
    No więc dałem sobie spokój z tą paczką. Okazuje się że jest w moim odczuciu dużo lepsza paczka która o dziwo chyba już od dawna jest na QnapClub. Co najważniejsze działa!

Qnapclub Store: XTeve

Polecam każdemu.

1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Odrzuć powiadomienie.