Pomoc Plex , jaka wtyczka do polskich opisów

marekmotyka

Passing Basics
Beginner
28 Listopad 2012
22
0
16
39
QNAP
TS-x53A
Ethernet
1 GbE
Witam
Kilka dni temu zakupiłem qnapa. Nie podoba mi się Video Station w stosunku do tego co miałem na S. Zainstalowałem więc Plex.
Niestety nie wiem jak zmusić go do pobrania opisów, okładek w języku polskim.
Szukałem w ustawieniach i nie widzę nigdzie takiej opcji.
Proszę o informację jak rozwiązać ten problem

Wersja oprogramowania Firmware: 4.3
Model serwera: QNAP TS-253A
 
Mogę prosić zrzut ekranu ? Nie mam do wyboru języka polskiego . Język polski mam tylko gdy chcę wyszukać informacji o jednym filmie , jednak automat ustawia mi całą bazę po angielsku

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 
  • Sad
Reakcje: marioo944
Może zacznij od tego aby w Plexie ustawić język polski i w agentach zaznaczyć:
upload_2016-12-25_12-10-45.png
 
Dziękuję, udało się :)
Ostatnie pytanie
Czy jeśli włączę od nowa indeksacje w tym miejscu ( zrzut ekranu) i system od nowa wygeneruje miniaturki multimediów czy wpłynie to na okładki, opisy w Plex ?

Screen Shot 2016-12-27 at 00.05.49.png
 
Nie powinieneś używać jednocześnie tego i tego. Na forum plexa ostrzegają przed tym.
Jeśli to wyłączę , to ze zrzutu to na drugim tv gdzie nie mam możliwości instalacji Plex nie odtworzę filmów więc muszę mieć jeszcze dlna włączone. Można to jakoś mądrze ustawić inaczej ?


Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 
Jeśli to wyłączę , to ze zrzutu to na drugim tv gdzie nie mam możliwości instalacji Plex nie odtworzę filmów więc muszę mieć jeszcze dlna włączone. Można to jakoś mądrze ustawić inaczej ?
Podłącz udziały bezpośrednio jak się da, nawet biedny SMART moich rodziców to potrafi :)

Google boli: FilmWeb agent
Z tym podłączeniem udziałów nie rozumiem :) Mam łady nowy smart tv sony 55 cali z android tv, w sypialni starszy LG 55 cali ale biedny w funkcje :)
Filmweb podłączyłem, dziękuję :)
 
Witam wszystkich. Od paru dni posiadam TS-251A. Również zainstalowałem PLEX, gdyż video station nie jest wstanie znaleźć innych opisów niż z IMDB, co uważam za poważną wadę tego rozwiązania, wsparcie QNAP powinno coś z tym zrobić bo o ile wiem to S nie ma takich problemów :p. Wracając do PLEX u mnie nie ma możliwości wybrania filmweb.pl w zakładce "Agenty". Jak ją tam aktywować? Przepraszam jeśli zadaje głupie pytania ale to mój pierwszy NAS.
 
wsparcie QNAP powinno coś z tym zrobić bo o ile wiem to S nie ma takich problemów
To po co Ci QNAP ? Litości , skoro tak Ci dobrze to na Synlogy to dalej z niego korzystaj...

Wracając do PLEX u mnie nie ma możliwości wybrania filmweb.pl w zakładce "Agenty". Jak ją tam aktywować?
How do I find the Plug-Ins folder?
Where is the Plex Media Server data directory located?
 
wsparcie QNAP powinno coś z tym zrobić bo o ile wiem to S nie ma takich problemów
To po co Ci QNAP ? Litości , skoro tak Ci dobrze to na Synlogy to dalej z niego korzystaj...

Wracając do PLEX u mnie nie ma możliwości wybrania filmweb.pl w zakładce "Agenty". Jak ją tam aktywować?
How do I find the Plug-Ins folder?
Where is the Plex Media Server data directory located?

Proszę, tylko bez fanatyzmu :p Jeśli można coś prościej i bardziej przystępnie to należy do tego dążyć. Nie chcę tutaj wywoływać wojny QNAP vs S bo jak już wspomniałem jest to mój pierwszy NAS.

Ogólnie dzięki za pomoc, zapoznam się z linkami, które podesłałeś i dam znać co z tego wyszło.
 
  • Lubię to
Reakcje: 1 osoba

Załączniki

  • Zrzut ekranu 2017-01-27 o 19.38.27.jpg
    Zrzut ekranu 2017-01-27 o 19.38.27.jpg
    219,8 KB · Wyświetleń: 68