Pomoc Plex przestał działać po aktualizacji do firmware 4.2.2

ewemar

Passing Basics
Beginner
21 Styczeń 2015
18
2
3
45
QNAP
TS-x51
Ethernet
802.11n (Wi-Fi 4)
Witam Wszystkich
Po ostatniej aktualizacji firmware Plex przestał działać. Do momentu aktualizacji wszystko działało jak należy.
Po kliknięciu na ikonę PLEX nic się nie dzieje i nie może tak jakby znaleźć serwera PLEX (taki komunikat się pojawia).
Czy to gdzię się jeszcze włącza?
Z góry dziękuję za wskazówki.

Wersja oprogramowania Firmware: 4.2.2 Build 20160901
Model serwera: QNAP TS-451
 
Sorrki zapomniałem dodać, że już go przeinstalowywałem kilka razy i bez rezultatu. Nie mogę się wbić na niego na tym porcie 32400. Mam połączenie odrzucone.
Co ciekawsze przestało mi również działać spotify i tunein. Obydwie aplikacje przeinstalowałem i dalej nic. Na Spotify pojawia się kod błędu, a tunein miele i miele i nic z tego nie wychodzi. Tak się zastanawiam nad tym, że te trzy aplikacji nagle przestały działać, a jedyne co zmieniałem to firmware.
 
tak nawet ze dwa razy i dalej to samo
sorrki po aktualizacji firmware robiłem restart, a po instalacji plexa wydaje mi się że nie. Zaraz spróbuję.
niestety po restarcie to samo
po restarcie zaczął działać tunein i spotify, ale niestety plex dalej nie działa. Jakies inne pomysły?
na qnap po kliknięciu na ikonę plex przenosi mnie do adresu na porcie 32400 i jest komunikat, że połączenie zostało odrzucone. W żaden sposób nie mogę wczytać żadnych mulitmediów.
 
przegladam historie w przegladarce i wychodzi na to trzeba logi skasowac - wiec wylacz Plexa w AppCenter i za pomoca FileStation czy tam SSH skasuj pliki LOG - Plex Media Server.log i Plex Media Scanner Analysis.log
w /share/CACHEDEV1_DATA/.qpkg/PlexMediaServer/Library/Plex Media Server/Logs (taka jest lokacja u mnie).

upload_2016-10-9_14-26-58.png
 
A jak zologujesz się np. putty na serwer to działają Ci procesy dla plexa, np.:
[~] # ps -aux | grep -i plex
pokazuje coś? Np.:
Kod:
 7675 admin     54664 S   ./Plex Media Server
 7703 admin     35376 S N Plex Plug-in [com.plexapp.system] /share/CACHEDEV1_DATA/.qpkg/PlexMediaServer/Resources/Plug-ins-24ffd60/Framework.bundle/Contents/Resources/Versions/2/Python/bootstrap.p
 8023 admin     21992 S   Plex Plug-in [com.plexapp.plugins.WebTools] /share/CACHEDEV1_DATA/.qpkg/PlexMediaServer/Resources/Plug-ins-24ffd60/Framework.bundle/Contents/Resources/Versions/2/Python/b
24955 admin       532 S   grep -i plex
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. https://forum.qnap.net.pl/threads/plex-przesta%C5%82-dzia%C5%82a%C4%87-po-aktualizacji-do-firmware-4-2-2.19539/
  2. plex nie włącza się