Pomoc Po aktualizacji nie działa kamera

broda

Nowy użytkownik
Noobie
14 Kwiecień 2014
4
0
1
Witajcie szanowni forumowicze.
Wczoraj zaktualizowałem firmware do najnowszej wersji oraz SS do wersji 5.1.3.3.2. I zauważyłem że kamera przestała wyświetlać i nagrywać obraz na moim nasie. Kamera działa prawidłowo. Na swojej stronie internetowej kamera wyświetla obraz prawidłowo.
Nie można się dostać do menu konfiguracyjnego kamery w nasie, bo wyświetla się komunikat: ładowanie informacji, proszę czekać i tak cały czas.
Z tych względów usunąłem kamerę i spróbowałem ją dodać ponownie. Bez powodzenia. Podczas testu wyświetla się nieznany błąd.
Czy ktoś miał podobny problem?
I czy jest możliwość powrotu do starej wersji SS ?

Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.4,0675 Build 20180810
Model serwera: QNAP TS-231
 
U mnie też od 3 dni wywaliło cały monitoring, to już druga wtopa w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Czas zainwestować w osobną nagrywarkę do monitoringu...
Kamery działają prawidłowo, SS niestety nie
 
Dajcie znać, co można zrobić. U mnie podobny problem, kamera w trybie ONVIF - próbowałem podłączyć do drugiego QNAPa, który nie miał Surveillance zainstalowanego nigdy, ale dokładnie ten sam problem.
Rozwiązanie na szybko - pobrać ten plik ze strony QNAPa, to starsza wersja oprogramowania do nagrywania, ręcznie zainstalować i wyłączyć automatyczną aktualizację pakietów, aby się chwilowo to nie nadpisało:
http://download.qnap.com/QPKG/SurveillanceStation_5.1.2.4.2_20180319_x86_64.zip
Sprawdzone na TS-251+.
 
Witajcie. Dostałem taką odpowiedź z helpdesku :
It is a known issue of Surveillance Station v5.1.3.3.2 build No. 20180807 .

Please remove Surveillance Station in APP Center of this NAS , then re-install it again . The previous official version v5.1.3.3.1 build No. 20180723 will be downloaded and installed automatically on your NAS . Then verify this issue again .

We will fix the issues in v5.1.3.3.2 and release another update in APP center as soon as possible .
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. Monitoring