Pomoc Pobieranie plików z RSS

mjaqb

Passing Basics
Beginner
12 Maj 2017
21
1
3
43
QNAP
HS-251
Ethernet
1 GbE
Próbuję ustawić Download Station tak, aby pobierał pliki z RSS. W prostym wariancie, w którym pobiera wszystko jak leci - działa. Nie udaje mi się natomiast doprowadzić do tego, aby pobierał tylko pliki pasujące do maski (np. *.avi|*.mkv etc.) a następnie wrzucał je do konkretnych katalogów (również bazując na maskach - np. jeśli w nazwie występuje ciąg XYZ to wrzucaj do katalogu XYZ).
 
OK - w managerze pobierania RSS ustawiłem kanał a w nim zdefiniowałem, że wszystko co ściągnie jest przenoszone do folderu "video". W ustawieniach filtra ustawiłem nazwa *.mkv; słowo klucz/nie zawiera - puste; jakość - wszystko (to ogarnąłem sobie na poziomie RSSa); numer epizodu - puste; filtrowanie epizodów - wyłączone; sprawdzaj co 12 godzin.

Niestety - w tym układzie nie ściąga się nic - jeśli zmienię nazwę na * to wtedy filmy się pobierają ale ze wszystkimi dodatkowymi plikami (txt etc.). Kompletnie nie mam też pomysłu jak mógłbym ustawić filtry tak aby przenosiły mi filmy do odpowiednich folderów (np. jeśli w nazwa pasuje do *walking* to przenieś do /video/Walking Dead).