pomoc - Pomoc w analizie przyczyny problemu z logowaniem na Qnapa przez przglądarkę.

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

jimmiQ

Nowy użytkownik
Noobie
3 Grudzień 2021
3
0
1
43
QNAP
TS-x69U
Ethernet
null
zły dział !
Witam.
Proszę o pomoc w analazie przyczyny powstania problemu z zalogowaniem na serwer NAS Qnap ts469U 4.3.4 1652.

Serwer jest widoczny przez Qnap Qfinder, mam dostęp do serwera i plików przez aplikacje na telefon, Qmanager, qfiles itp.
Pliki dodaję i pobieram przez np Total commandera, jednak logując się przez przeglądarkę po adresie sieciowym wyskakuje okno logowania, podaję prawidłowe dane dane są przyjmowane i pojawia się okno z napisem Ładowanie i na tym koniec.


Nic się nie dzieje.

Wszystko było ok na pierszym sofcie, po aktualizacji automatycznej na wersję 4.3.4 1282 pojawił się taki problem. Aktualnie zaistalowałem wersję najnowszą jaką serwer znalazł 4.3.4 1652 i nadal jest to samo.

Co może być powodem, że nie mogę wejśc na serwer przez opcję Login z Qnapfindera czy przez wpisanie adresu w przeglądarce. (test na Operze, IE, Chrome)

Co ciekawe wybierając ikonę Photo Station na stronie logowania normalnie przenosi do okna aplikacji i wszystko działa.
 

Załączniki

  • qnap logowanie.PNG
    qnap logowanie.PNG
    725,3 KB · Wyświetleń: 51
  • qnap ladowanie.PNG
    qnap ladowanie.PNG
    11,7 KB · Wyświetleń: 48
Wyczyściłem cache dołożyłem Firefoxa i Edga i na każdej przeglądarce jest tak samo
 
Firewall z Qnap nie blokuje IP?
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Mogą Cię zainteresować

Odpowiedzi
5
Wyświetleń
672
Inne
Usunięty użytkownik pigers
U