Pomoc Pomoc w konfiguracji open vpn rozszerzenie na sieć.

jpsa

Nowy użytkownik
Noobie
29 Wrzesień 2020
1
0
1
48
QNAP
TS-x53D
Ethernet
1 GbE
Witam jestem tu nowy. Potrzebuję pomocy z konfiguracją. Przeglądałem forum i nie znalazłem odpowiedzi na podobny problem. Posiadam ts-453d, open vpn cyberghost. Mieszkam w UK mam wykupiony pakiet player.pl, do tej pory używam routera z dd-wrt i openvpn cyberghost. Routery tp-link wdr4300 oraz dlink dir882 , osiągają prędkość maksymalna do 10 Mbps jest to zdecydowanie za wolne do oglądania. Zakupiłem TS-453d i prędkość openvpn cyberghost mam teraz 70Mbps czyli pełna prędkość mojego ISP. NAS używam tylko do domowego użytku. Chciałbym teraz podłączyć 1 port lan do routera isp a drugi port lan wykorzystać do postawienia sieci już za openvpn cyberghost przez router albo switch. Każde urządzenie z domu żeby łączyło się przez nas i bramę openvpn w Polsce. Jestem już trochę wiekowy i prosiłbym o jak najprostsze rozwiązanie.
453d konfig.jpg
 
To będzie trochę nie na temat, ale dzięki za naprowadzenie mnie na rozwiązanie problemu.
Strumieniuję sobie przez VPN kanały z dekodera jak jestem na wyjeździe i przez VPN server hostowany z routera to nie działało, cały czas przycinki.
Po ustawieniu VPN na QNAP strumieniowanie działa płynnie i faktycznie te transfery są zupełnie inne.
No więc wniosek taki, że router nie radził sobie z tym najlepiej, a router to Asus RT-AX92U myślałem, że nie najgorszy.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. openvpn konfiguracja