Pomoc Pomoc w wyborze klienta Torrent

SuchyX

Passing Basics
Beginner
11 Luty 2017
22
2
3
40
QNAP
TS-x51
Ethernet
1 GbE
Witam proszę o pomoc w wyborze klienta do torcików. W chwili obecnej mam rTorrent ale powyżej 4k pozycji strasznie zamula. I tak się zastanawiam czy jest jakiś dobry klient który w miarę by żwawo działał?? Ewentualnie myślałem na dołożeniem jakiego dysku SSD pod cache tylko przyznam się bez bicia że nie mam pojęcia czy taki dysk SSD by coś pomógł.

Wersja oprogramowania Firmware: 4.5.3.1670
Model serwera: QNAP TS-251+8GB
 
A jakie to ma znaczenie? To że nabijasz punkty na jakimś trackerze bo jesteś zwyczajnym leecherem nie usprawiedliwia Twojego sprzętu.
Dla 4k torrentow Twój procesor musi otworzyc min. 5k portów na 65k dostępne. Celeron to trochę słabo. Interfejs w zależności od ustawień wyświetla wszystkie naraz lub po ilości wyświetlonych tabeli (co polecam w takim przypadku - wyłączenie renderowania pełnych tabel).
Są ludzie na tym forum którzy mieli 10k torrentow na Celeronie i Rtorrent dawał radę. Ale komunikacja przeglądarka<>PC już słabiej.
I jeszcze jedno, jak masz router taki sam jak QNAP np. Tplinka za dwie stówy to uprzedzam... Potrafi otworzyć tylko 16k portów na cala sieć, a Ty zabijasz jednym softem połowę z tego.
 
:perfekcyjnie:
Fajnie fajnie, jak będziesz kiedyś miał router Acer albo Gigabyte też napisz.
Przy takiej ilości torrentow, musisz mieć wydajna maszynę, sprawna infrastrukture sieciowa, być pewny że Twój operator na routerze brzegowym udźwignie to. Z tego co się orientuję Twój ISP puszcza to przez ich własny router. Nie możesz oczekiwać na podstawie tych wszystkich punktów nic nadzwyczajnego.