Pomoc PostgreSQL na użytek mMedica i eRejestracja

zorg221

Passing Basics
Beginner
3 Luty 2014
23
8
3
QNAP
TS-x20/TS-x21
Ethernet
100 Mbps
Wiam,
zapragnąłem uruchomić eRejestrację ( moduł w mMedica do obsługi rejestracji przez www). Po wczytaniu się w instrukcję, doszedłem do wniosku, że tworzenie takiego dostępu z zewnątrz na maszynę, na której przechowywane są wrażliwe dane nie jest szczęśliwym rozwiązaniem, tym bardziej pod windows.
Zastanawiam się, czy możliwe jest wykorzystanie do tego mojego serwera NAS ?

Oto wymagana jakie postawił producent :

https://mmedica.asseco.pl/assets/Dokumentacja/mM-Instalacja-programu-mMedica.pdf - strona 35

Lista plików do podmiany :

initdb
libpq.so.5.8
libpqwalreceiver.so
pg_ctl
pg_dump
pg_restore
postgres
postgres.bki

Konfiguracja serwera PostgreSQL
Kolejnym krokiem jest ręczna modyfikacja konfiguracji serwera PostgreSQL, w celu obsługi żądań ze stanowisk
roboczych, na których jest zainstalowana mMedica. Ustawianie parametrów jest szczegółowo opisane w
oficjalnej dokumentacji PostgreSQL: PostgreSQL: Documentation: 9.5: PostgreSQL 9.5.6 Documentation
Oczywiście producent założył, że dam radę przebrnąć przez tą instrukcję, gdyż ponieważ umieszczając sam link uznał, że jest to banalne trywialne itp. etc.
Tyle na temat grzebania w samym Postgres.
Dalej powinna nastąpić instalacja eRejestracji opisana na str 28 - https://mmedica.asseco.pl/assets/Dokumentacja/Modul-eRejestracja-instalacja.pdf.

Moje pytanie - czy można tego dokonać na moim sprzęcie ? Jeśli tak to proszę o wskazówki - doczytam, co doczytać trzeba bo moja znajomość linuxa jest chyba mniej niż podstawowa .... i jeśli ktoś udzieliłby mi wskazówki jak poprzydzielać dostępy użytkownikom w bazie danych ... byłoby super. Samodzielnie jak na razie poprzez putty z poziomu windowsa dogrzebałem się do gałęzi postgres ... ale to byłoby na tyle.
pozdrawiam
Jerzy


Wersja oprogramowania Firmware: 4.2.4 Build 20170313
Model serwera: QNAP TS-221
 
dla TS-221 (procesor ARM) nie zrobisz tego
potrzebujesz NAS z CPU Intel i 64bitowa instalacją QTS (a to daje tylko BETA firmware).

Dokładnie to mozesz zainstalować ale program bedzie się sypał błędami krytycznymi z powodu złej architektury.

Chyba że ktoś to "wyrzeźbił" na ARMie i mu działa - to bardzo chętnie się dowiem co i jak :)
 
A jest może coś takiego z rejestracją dla zakładu fryzjerskiego ? Czy Qnap ma jakieś takie darmowe rozwiązanie? bo na 253 Pro spokojnie powinno pójść.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. postgresql