Poszukuję trenera qnap

damiannet

Nowy użytkownik
Noobie
8 Czerwiec 2017
8
2
3
35
QNAP
TS-x53A
Ethernet
802.11n (Wi-Fi 4)
Hej !

Poszukuję osoby która przez Skype udzieli mi treningu z obsługi funkcji qnap takich jak iSCSI, qnap Drive, podłączanie dysków sieciowych, łączenie przez TCP/IP i inne usługi qnap.
Nie mam pojęcia o cenie za godz treningu więc czekam na propozycję.

Pozdrawiam
 
Cześć. Fajnie że forum służy pomocą, ale nie będę każdym pytaniem zasypywał forum. Poza tym chciałbym zadać więcej szczegółowych pytań. Jeżeli ktoś się czuje na siłach aby mnie podszkolić to zapraszam do kontaktu.
 
"kto pyta nie błądzi" !
... co najwyżej jest wyśmiany ;)
 
Cześć. Fajnie że forum służy pomocą, ale nie będę każdym pytaniem zasypywał forum. Poza tym chciałbym zadać więcej szczegółowych pytań. Jeżeli ktoś się czuje na siłach aby mnie podszkolić to zapraszam do kontaktu.

W zasadzie na 90% i i nawet 99,9999999% pytań początkującego są już odpowiedzi na forum, więc i pisać nie ma co za dużo. Po prostu trzeba poświęcić trochę czasu.

Z własnego doświadczenia podpowiem, że nie da się "tak o" wyjaśnić wszystkiego co i jak bo często Qnapowe manuale sobie a praktyka i debugowanie wadliwych configów swoje ;) Więc trzeba siedzieć i grzebać - tak nauczysz się najlepiej.
 
tani Silas jesteś (przerażony) - ja licze 50 zł za każde rozpoczęte 30 minut - a czy bede tłumaczył przez 2h jak działa Q czy go konfigurował mnie to ryba.