Pomoc Problem przy przesyłaniu po sieci

c1c2c3

Nowy użytkownik
Noobie
18 Lipiec 2014
2
0
1
46
QNAP
TS-x69L
Ethernet
10 Mbps
Witam,

Mam taki problem z przesyłaniem filmów po sieci, Gdy odtwarzam z hdmi na Tv nie ma żadnych problemów, natomiast gdy próbuje uruchomić film po sieci z różnych odtwarzaczy raz są litery, a raz nie ma. Jednym razem plik jest odtwarzany a innym już nie, nie mam pojęcia o co w tym chodzi ???. Czy jest jakaś wersja stabilna tego programu tak aby wszystko działało jak należy. Reszta tych dziwnych odtwarzaczy niestety zupełnie się nie sprawdza tj. TWOKY, i ten wbudowany w HD Station. Tamte programy niestety zupełnie żyją swoim życiem, raz jakość jest dobra innym zła, najbliżej jest ten XBMC, Prosże o pomoc
 
Chyba nie bardzo rozumiem jaki rodzaj odtwarzania masz na mysli. XBMC to lokalny, jedyny dostępny player. A TwonkyMedia oraz inne aplikacje DLNA jedynie strumieniują pliki wideo do kompatybilnych z DLNA odtwarzaczy.

Reszta tych dziwnych odtwarzaczy niestety zupełnie się nie sprawdza tj. TWOKY, i ten wbudowany w HD Station
Twonky nie jest odtwarzaczem. A ten wbudowany w HD Station to:
najbliżej jest ten XBMC

Określ konkretnie aplikacje.
 
XBMC - również nadaje się do przesyłania strumieniowego po sieci, natomiast nie zawsze działa, tak jak reszta tj. TWONKY, oraz odtwarzacz wbudowany w HD STATION który nie wiem dla czego zmienia dodatkowo na telewizorze SONY Barvia rozdzielczość z cvzasów PRL-= u.

Proszę nie czepiać się nazewnictwa dla mnie TWONKY to coś co daje mi możliwość odtwarzania filmów, jeśli chodzi Państwu o nazewnictwo - to może bliżej jest do " przesyłacz" zamiast odtwarzacz.

Rzecz w tym że ani tu ani tu nie zawsze działa.

XBMC - po zainstalowaniu i uruchomieniu w nim przesyłu danych - działa świetnie, ale tylko przez jeden góra dwa dni - w wersji przesyłu danych na innym telewizorze po siec. Po HDMI działa dobrze zawsze.

PLEX MEDIA PLAYER - z nim dzieje się dokładnie to samo co XBMC. czasami przestaje działać wogóle.

TWONKY - jest z dupy bo prawie nic nie odtwarza.

Ten odtwarzacz z HD STATION co jest nad TWONKY - zmniejsza rozdzielczość.