Pomoc Problem z ciągłym przekierowywaniem na stronę administracyjną

dexter

Systems Admin...
Q's Expert
7 Listopad 2012
217
30
28
Siedlce
QNAP
TS-x53A
Ethernet
1 GbE
Mam problem z automatycznym przekierowaniem na stronę administracyjną QTS. Uruchomiłem webserwer i przekierowałem domenę na adres IP Qnapa. Ogólnie virtual hosty działają prawidłowo. Jakiś czas temu dodałem również tunelowanie aplikacji na port 80. W zasadzie z tym tunelowaniem to zrobiłem jedynie panel administracyjny QTS. Dzisiaj chciałem wrzucić do folderu /shared/Web/ jakąś prostą stronę aby po wejściu na mój adres nie wyświetlała się strona administracyjna. Niestety nie za bardzo to działa. Dla weryfikacji czy tunelowanie w ogóle działa, utworzyłem pod domenę dla rtorrent ale wszystko jest ok. Co dziwne wchodząc po LAN wrzucona przeze mnie strona działa prawidłowo. Wchodząc przez WAN dostaję panel administracyjny (dodam, że tunelowanie ustawione jest dla pod domeny a nie domeny głównej). Aby zweryfikować czy przypadkiem coś poszło nie tak z tunelowaniem uruchomiłem stronę po IP zewnętrznym ale nadal jest to samo. Pomyślałem, że może coś jest nie tak z przekierowaniami na routerze ale tutaj również nie widzę problemów. Czy ktoś może miał podobny problem albo wie jak mógłbym go rozwiązać?

Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.3 Build 20170216
Model serwera: QNAP TS-453A
 
Czy udało CI się rozwiązać problem ? Ja ustawiam virtual hosty np. wordpress.domena.pl przekierowanie na port 80 folder web/wordpress a itak się wyświetla stronoa logowania do QNAP. Co robię źle ?