Pomoc Problem z dodaniem torrenta

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

guffi

ZFS Master on QTS!
Q's Expert
13 Marzec 2020
342
3
17
28
QNAP
TS-x51
Ethernet
1 GbE
Mam najnowszą wersje rtorrenta i jak chcę dodać torrent w watch to dodaje ale zawiesza explorer i się restartuje explorer a mam windows 10. Jak dodaje przez przeglądarkę torrent to normalnie jest, to wszystko robię przez laptop z wifi.

wersja oprogramowania 4.5.4.1715 Build 20210630
Model name: QNAP TS-251D
 
Jeszcze raz po kolei?

Mam rozumieć że masz zmapowany dysk w W10 do Watch i tam wrzucasz plik z rozszerzeniem torrent?

Domyślam się ze to przez to że katalog watch jest na nasłuchu przez rTorrent. Jak dodajesz plik to od razu go zaciąga i próbuje usunąć. Sprawia to że W10 jeszcze nie zindeksował pliku a już go stracił. Założę się o małe piwo że na Linuxie to nie byłby problem. Nie wiem czy będzie na to rozwiązanie, może kiedyś jak programiści ogarnia różne technologie. Oczywiście mogę się mylić.

Osobiście polecam program na W10:
tympanix/Electorrent

To klient z GUI dla W10 z możliwością podłaczenia rTorrent.
 
Mam najnowszą wersje rtorrenta i jak chcę dodać torrent w watch to dodaje ale zawiesza explorer i się restartuje explorer a mam windows 10. Jak dodaje przez przeglądarkę torrent to normalnie jest, to wszystko robię przez laptop z wifi.
U mnie działa.
Explorer się nie wiesza.
 
tak mam zmapowany watch
Mam najnowszą wersje rtorrenta i jak chcę dodać torrent w watch to dodaje ale zawiesza explorer i się restartuje explorer a mam windows 10. Jak dodaje przez przeglądarkę torrent to normalnie jest, to wszystko robię przez laptop z wifi.
U mnie działa.
Explorer się nie wiesza.
A przez kabel masz podłączony pc czy przez wifi
 
Na razie mam tylko laptopa bo pc nieczynny, uszkodziła mi się karta gpu ale jak pamiętam to w pc nie robiło się tak. A co może być w systemie nie tak?
 
trzeba było poświadczenie usunąć w windows 10 i dałem do mapowania inną llitere do dysku sieciowego i działa.
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Mogą Cię zainteresować

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. katalog watch
  2. watch