problem z IE 10

kemada

Nowy użytkownik
Noobie
13 Marzec 2013
3
0
1
Posiadam serwer QNAP TS-109 z najnowszym oprogramowaniem i Finderem. Od wczoraj jest problem (aktualizacja IE do wersji 10 przez Microsoft) nie mogę wejść w ustawienia (czyli po lewej stronie panelu gdzie są logi, aktualizacje itd.). Dostęp do plików jest. Czy da się cos z tym zrobić? Proszę o pomoc. Pozdrawiam
 
Ten sam problem, prawie ten sam NAS (TS-209 Pro II), ten sam "nowiusieńki" soft i ten sam problem. O tyle zabawne że przerobiłem już wszystko, ludzie którzy mają IE10 pod Win8 nie maja z nim problemów. Problem pojawia się pod Win7 z IE10. Co do "nowego" softu i zapominania o starszym hardware... no cóż dobrze że nowym (SŁUSZNYM!) trendem jest budowanie audio/media servero-playerów... Lita bryła alu, ekran dotykowy dalej już jak kto lubi i jak kto chce sobie dopasować.
 
Dziwi mnie to tylko że wygląda na jednostkowy błąd a tu okazuje się że to globalne. Pisałem do dystrybutora ale okazuje się że mój był zakupiony poza nim. Gdy napisałem że chcę kupić u nich działający to nabrali wody w usta. Chwilowo się ratuję Firefoxem który zainstalowałem dodatkowo. Moim jednak zdaniem powinno to być naprawione. Pozdrawiam.
 
Znalazłem w sieci hotfix dotyczący explorera w win7 KB2638018. Może to pomóc?