Pomoc Problem z odtwarzanie muzyki poprzez udostępniony link z Music Station w komórkach z Androidem ...

profitmedia

Entry Technician
Q Associate
29 Marzec 2016
40
3
8
54
QNAP
TS-x53Be
Ethernet
802.11n (Wi-Fi 4)
Cześć wszystkim,

mam problem z udostępnianiem plików mp3 poprzez link do udostępniania generowany z Music Station.
Problem dotyczy listy odtwarzania jak i poszczególnych utworów.

Po wygenerowaniu linku i wstawieniu go do przeglądarki w komputerze wszystko działa.

Jednak jak chciałbym taki link wysłać np. sms-em to otwiera się np. lista utworów w telefonie i widać pasek postępu jakby dany plik był przesyłany ale nic się więcej nie dzieje - nie słychać muzyki :-/.

Chciałby mieć możliwość udostępniania znajomym nagrań mp3 z warsztatów czy wykładów z możliwością odsłuchania ich na telefonie (głównie z Androidem) i po wielu próbach to nie wychodzi.

Widziałem u znajomego taki sam mechanizm ale zrobiony na S i u niego działało to bez zarzutu - już zaczynam myśleć o zmianie sprzętu choć jestem przywiązany do QNAP-a (to już mój kolejny model na pokładzie).

Przykładowy link ma postać: http://profitmedia.myqnapcloud.com:8080/musicstation/share.php?pl_id=/.wykasowane./

Jest jakieś rozwiązanie tego problemu? - proszę o pomoc.


Wersja oprogramowania Firmware: 4.4.1.1101 Build 20191025
Model serwera: QNAP TS-251A
 
Dzięki za sugestię :).
Zauważyłem dzisiaj, że jak zmienię w komórce ustawienia przeglądarki Chrome na "wersje na komputer" to pliki udostępnione zaczynają się odtwarzać ...
Niestety za każdym razem trzeba zmieniać to ustawienie.
Można to jakoś obejść?
Mam pytanie - czy warto zmieniać TS-251A na TS-453B lub TS-453Be ?
Szukam opcji na 4 dyski - w zamiarze miałem dokupić stację TR-004 lub TR-002 ale zastanawiam się czy nie poczekać i dołożyć do któregoś z modeli TS-453B lub TS-453Be.

Co sądzicie?
 
Mam pytanie - czy warto zmieniać TS-251A na TS-453B lub TS-453Be ?
Szukam opcji na 4 dyski - w zamiarze miałem dokupić stację TR-004 lub TR-002 ale zastanawiam się czy nie poczekać i dołożyć do któregoś z modeli TS-453B lub TS-453Be.

Co sądzicie?
Sądzę że każda zmiana na lepsze jest dobra. Sądzę też że powinno to być omówione w innym temacie.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. odtwarzanie plików na tv