Problem z przydziałami sieciowymi

nedx

Nowy użytkownik
Noobie
17 Kwiecień 2008
10
0
1
40
No to od początku. Problem pojawił się jakiś miesiąc temu, ale nie miałem na niego czasu. Najpierw mi się wykasowały wszystkie przydziały sieciowe, a później hasło samo zmieniło. Terez zresetowałem go i zainstalowałem nowy Firmware 0602, niestety nie pojawiły się nowe przydziały. Zformatowałem dysk przez Qnap, co ku mojemu zaskoczeniu nie spowodowało utraty danych, ale przydziały się pokasowały. Jak wpisze Qweb i każde przydzielć ściezkę automatycznie to się tworzy przydział do katalogu Qweb0, tam plik index.html ale i tak po wpisaniu adresu Qnapa nie wyświetla się ta strona. Jak wpiszę ścieżkę ręcznie do /Qweb efekt jest ten sam, ale w menedżeże plikó przez www skrót działa prowidłowo. Po za tym nie mam połączenia FTP, Windows Commander pisze że jest Offline. Inne przydziły sieciowe mimo że były skasowane, po przywróceniu ścieżek ręcznie działają prawidłowo (Qdownload, Qmultimedia). Jak naprawić Qweb??
 
Niestety rozkopoaly sie pliki konfiguracyjne. Czy instalowales kiedys na nim optware lub bawiles sie w jakis inny sposob od strony konsoli?

Wydaje mi sie ze jak kolega gutekbull, straciles stabilnosc w dzialaniu swoejgo QNAP'a...
Jesli mozesz to zarchiwizuj dane z QNAP'a...

Przystap do reinstalacji calego QNAP'a postepujac wedlug ponizszej instrukcji:
1) Wylacz QNAP'a
2) Wyciagnij dysk(i)
3) Włacz QNAP'a
4) Poczekaj az sie wlaczy i wyszukaj go za pomoca Finder'a...
5) Kiedy zostanie znaleziony QNAP, wloz dysk (przy wlaczonym serwerze)
6) Przystap do instalacji za pomoca Findera - wgraj oprogramowanie 0602

Dodatkowe oprogramowanie instaluj przez QPKG
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. QP C TPL1 7401_F01