Udzielamy pomocy Problem z Qsync

Dyskusja w 'Replikacja i poawaryjne działania odtworzeniowe' rozpoczęta przez użytkownika idrivefive, 21 Wrzesień 2017.

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp

Masz już konto?

Logowanie / Rejestracja

QNAP Polska - Oficjalne forum wsparcia technicznego QNAP Club. Zawartość jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do naszych treści, rozmów oraz zasobów naszego forum. Ponadto będziesz mógł:
  • Oceniać interesujące wiadomości
  • Subskrybować tematy
  • Otrzymywać aktualizację interesujących treści
  • Rozmawiać i wymieniać się doświadczeniem z innymi użytkownikami
Dołącz do nas!

1. idrivefive

idrivefive Nowy użytkownik Noobie

Local Time:
    17:08
    Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    QNAP:
    HS-251
    Ethernet:
    100 GbE
    HS-251 100 GbE
    cześć Od pewnego czasu nie działa u mnie Qsync - właściwie przez przypadek się zorientowałem kiedy postanowiłem sprawdzić czy wszystkie pliki . ...... ..... ............... .... .. .... ... .... ........ .. ........... ..... ..... ... .............. ..... ........ ..... ... ..... .. .... .......... ... ..... .... ........... . .................. ............. .......... ....... ..... . ........ ... .............. .......... .... ............ .......... .. ... . ... .. ... ..... . .... ....... ............ . ... .......... .......... ... .............. ......... ... .... ............ . .... ..... . ...... .... ............. ... ... ......... ......... .... ... .. ... .. ... .............. ....... .... ... . ........ .. .......................... ..... ............. .. .......... ....... ........ ....... ..... . ....... .......... . ............. .. ...... . ..... .........