Pomoc Problem z QVPN Service

czarnydb

Entry Technician
Q Associate
7 Sierpień 2015
51
1
4
8
Warszawa
QNAP
TS-453 Pro
Ethernet
1 GbE
Witam,

mam problem z aplikacją QVPN Servive.
aplikacja zawiesza mi serwer.
Jedyna opcja na odpalenie serwera to zatrzymanie QVPN Service podczas uruchamiania.
Próbowałem również usunąć aplikację i ponownie zainstalować, ale niestety podczas instalacji (ok. 80%) system się zawiesza a po restarcie to samo co wcześniej.

Wydaje mi się ze problem może leżeć po stronie konfiguracji, która najprawdopodobniej jest przechowywana pomimo usunięcia aplikacji i po ponownej instalacji system się zawiesza. Ale to tylko moje domysły...

Ktoś ma pomysł na rozwiązanie problemu?

Pozdrawiam

Wersja oprogramowania Firmware
: 4.3.5.0722 Build 20181007
Model serwera: QNAP TS-453PRO
 
Winscp i ręczna edycja pliku /etc/config/qpkg.conf

wywal sekcję QPVN

upload_2018-10-15_23-7-45.png
 
Witam,

mam problem z aplikacją QVPN Servive.
aplikacja zawiesza mi serwer.
Jedyna opcja na odpalenie serwera to zatrzymanie QVPN Service podczas uruchamiania.
Próbowałem również usunąć aplikację i ponownie zainstalować, ale niestety podczas instalacji (ok. 80%) system się zawiesza a po restarcie to samo co wcześniej.

Wydaje mi się ze problem może leżeć po stronie konfiguracji, która najprawdopodobniej jest przechowywana pomimo usunięcia aplikacji i po ponownej instalacji system się zawiesza. Ale to tylko moje domysły...

Ktoś ma pomysł na rozwiązanie problemu?

Pozdrawiam

Wersja oprogramowania Firmware
: 4.3.5.0722 Build 20181007
Model serwera: QNAP TS-453PRO

Podepnę się pod temat. Dlaczego do QVPN_Service nie można dodać profilu zewnętrznego dostawcy VPN? Kończy się na" "Trwa ładowanie..." i tak mieli 20 minut.