problem z routerem albo z qnapem

rafalsew

Nowy użytkownik
Noobie
19 Kwiecień 2013
1
0
1
QNAP
TS-x53D
Ethernet
1 GbE
Witam!
Jestem od niedawna posiadaczem ts-112 i mam pewien problem tylko nie bardzo wiem jak go rozwiązać .
Mam wykupioną domenę i chce postawić stronę i miec dostęp zewnętrzny do Qnapa. Posiadam internet ze stałym adresem ip. Zarejestrowałem i skonfigurowałem domenę tak aby robiła mi przekierowanie na serwer. Po czym dostawca internetu skonfigurował router otwierając port 80 i 8080 . Wpisując adres strony wyskakuję mi strona logowania sie do Qnapa, loguje się bez problemu i na tym koniec. Nie działa nic jak chce wejść np na music station to wyskakuje informacja "Access Denied" i podobnie na pozostałych. Natomiast jak na web file menager to wyrzuca mi z qnapa!
Moje pytanie czy coś mam źle ustawione w qnapie czy router jest źle skonfigurowany!?
 
Moim zdaniem załóż virtual host na QNAPie z nazwą hosta jaki masz i nazwą folderu gdzie jest strona. U mnie strona jest w folderze Qweb/joomla , host mam jeszcze z czasów darmowej rejestracji w dyndns.com. Możesz sprawdzić i zobaczyc moją stronkę w joomli do testów zbignowak.dyndns.org.
Internet mam z neo dlatego używam dyndns