Pomoc Problem z TS-231P

travan

Nowy użytkownik
Noobie
15 Marzec 2017
6
1
3
53
QNAP
TS-x31+
Ethernet
56 GbE
Witam Forumowiczów! Może mi pomożecie? Jestem użytkownikiem w/w Nasa. Faktem nie biegam tak we wszystkich ustawieniach i konfiguracjach.
Takie moje pytanie?
Wczoraj sytuacja taka? Mam ustawiony harmonogram włączenia o 9.00 i wyłączenia o 22.00. Okazało się że serwer włączył się o 22.07 samoistnie? Miałem na sztywno przypisany adres IP karty sieciiowej, i okazało się że wrócił doo ustawień domyślnych? Nic nie robiłem? A tu takie dziwne rzeczy?
Druga sprawa
Mozan wyłączyć Nasa przyciskiem zasilania? Przytrzymując 5 sekund. U mnie to jakoś nie działa ostatnio bo jak przytrzymam chwile dłużej następuję natychmiastowe wyłączenie serwera? I wtedy dzieje sie to samo? Gubi ustawienia karty sieciowej i wraca do automatycznych ustawień?
Mam nadzieję że w miarę precyzyjnie opisałem problem?
Pozdrawiam
 
Wczoraj sytuacja taka? Mam ustawiony harmonogram włączenia o 9.00 i wyłączenia o 22.00. Okazało się że serwer włączył się o 22.07 samoistnie? Miałem na sztywno przypisany adres IP karty sieciiowej, i okazało się że wrócił doo ustawień domyślnych? Nic nie robiłem? A tu takie dziwne rzeczy?
Dyski sprawne ? Skan malware czysty ? Hasło admina zmienione ?

Mozan wyłączyć Nasa przyciskiem zasilania? Przytrzymując 5 sekund.
2-3 sekundy - jak dłużej to NAS traktuje jako "odłączaj wtyczkę ! teraz !".

Kiedy był robiony upgrade oprogramowania ? Coś nie działało po nim ?
 
Z dyskiem wszystko ok. Tylko przed chwilą zrobiłem mu zamknięcie z poziomu przeglądarki i też zgubił ustawienia karty sieciowej? Nawet dioda STATUS się nie pali? Hasło zmienione. Nie reaguje na 2-3 sekundy jak przytrzymam? Jak przytrzymam dłużej to właśnie zamyka i amen!
Napisałem na HelpDesk i nic? zero odpowiedzi? Obecny oprogramowanie to wersja 4.3.4.0675
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. ts 264 nie reaguje na hasło