Problem z uprawnieniami TS-119

toLL

Nowy użytkownik
Noobie
11 Lipiec 2009
4
1
3
PL
Witam,

mam problem z moim TS-119, Firmware: 3.6.1 Build 0302T.

Otóż nie mogę ustawić uprawnień dla folderów. Obojętne czy jest to nowy folder czy już istniejący. Wchodzę w "Share Folders", klikam na "Folder Permissions" przy wybranym folderze. Następnie za pomocą "Add" wybieram nowych użytkowników/grupy. W momencie gdy chcę zatwierdzić zmiany i klikam na "Apply" strona przeładowuje się lecz wszystkie moje zmiany zostają odrzucone, tzn. jeżeli dodałem nowych użytkowników to po "Apply" znikają oni z listy uprawnionych do wybranego folderu.
Sytuacja ma miejsce z nowymi jak i istniejącymi katalogami. To samo dzieje się jeżeli próbuję pozmieniać uprawnienia z poziomu zarządzania użytkownikami - wszelkie zmiany zostają odrzucone.

Czy jest to znany problem w tej wersji? A może robię coś źle?
 
Mialem to samo. Tylko, ze u mnie to byla kwestia przegladarki (Google Chrome i zainstalowane wtyczki, ktore cos tam blokowaly). Moze sprobuj inna przegladarka.
 
z-ka napisał:
Mialem to samo. Tylko, ze u mnie to byla kwestia przegladarki (Google Chrome i zainstalowane wtyczki, ktore cos tam blokowaly). Moze sprobuj inna przegladarka.

Próbowałem już Firefox oraz IE. Przed chwilą zainstalowałem jeszcze Chrome - niestety, ale we wszystkich przeglądarkach dzieje się to samo....