Pomoc Problem z xDove

kuelo

Passing Basics
Beginner
15 Luty 2016
10
3
3
34
QNAP
TS-x51
Ethernet
null
Witam,
Mam problem z odpaleniem Xdove
Posiadam model TS-251 i wgrywam paczkę XDove_1.3_x86.qpkg
log wygląda tak :
Kod:
Feb 23 12:30:40 dovecot: Fatal: listen(0.0.0.0, 143) failed: Address already in use
Feb 23 12:30:40 auth(default): Error: dovecot-auth: error while loading shared libraries: libmysqlclient.so.16: cannot open shared object file: No such file or directory
Feb 23 12:30:40 dovecot: Error: child 5926 (auth) returned error 127
Feb 23 12:30:40 dovecot: Fatal: Auth process died too early - shutting down

Próbowałem wgrać tę bibliotekę z palca ale to nic nie dało ; /
Nie mam pojęcia co z tym problemem zrobić, może paczka jest stara?
Może jest jakiś inny serwer pocztowy godny polecenia?

Liczę na pomoc

Pozdrawiam
Kuelo
 
Czy jest możliwość w jakiś zmiany w xdove połączyć dwa programy APP xdove+xmail tak żeby razem współpracowały, to może rozwiązało problem z xdove. Programistą nie jestem ale razem może coś dało radę zrobić ?. Czy na przykład za pomocą QDK czy inny sposób. Nie powiem ten program Bardzo dobrze mi działał ale na TS-119P+ a teraz z programem nie mogę dojść do ładu, chyba że to coś na moim nowym Qnapie jest coś nie tak. Drugi fakt to że rozwalił mi się dopiero kiedy wczytałem w przywrócenie kopi zapasowej pliki konfiguracyjne od TS-119P+, teraz pokazuje mi że cały czas mam jakiś serwer już uruchomiony, ale gdzie ta konfiguracja cię wczytała tego nie wiem?. Nawet jak usunę xDove to po wczytaniu pojawiają się kopie xdove od TS-119P+.

Może ktoś ma jakieś wytłumaczenie i wielkie chęci w udzielenia pomocy mi i może koledze. Dziękuję i czekam na odpowiedzi.