Pomoc Problemy po aktualizacji

BogusPB

Nowy użytkownik
Noobie
16 Maj 2012
3
0
1
Witam,

Dziś postanowiłem zaktualizować swój swój NAS do 4.2.1 (a właściwie taki zaproponował mój NAS)
Po pobraniu, rozpoczęciu procesu aktualizacji, dysk dokonał resetu (jeden krótki beep) i zawiesza się. Nie działa web, nie widać go w sieci po IP (PING), dyski nie pracują (brak migania diod HDD) nie reaguje na przycisk power (krótkie naciśniecie).

Po 30 minutach oczekiwanie, w którego czasie dioda STATUS świeciła naprzemiennie zielony/czerwony i miganie diody POWER, dokonałem przywrócenia aktualizacji za pomocą QNAP Live CD.

Samo przewracanie się udało, dysk zaczął ładować system, ale po poru minutach system natrafił chyba na zapisaną aktualizacje na dysku i znów zatrzymał się, w identyczny sposób.
Jak poprzednio dysk zawiesił się, objawy jak powyżej, dioda STATUS świeci naprzemiennie, tylko Power tym razem świeci, pomimo oczekiwania około 30 minut nie widać by coś ruszyło do przodu i coś się działo..

Bardzo proszę o pilną pomoc, bo dysk jest częścią bazy danych dla biura rachunkowego i jutro musi pracować ponownie.

Pozdrawiam i dziękuje serdecznie z góry za udzieloną pomoc i poświęcony czas

Wersja oprogramowania Firmware: 4.2.0 --> 4.2.1. Build NIE PAMIĘTAM
Model serwera: QNAP TS-212
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. miganie diód