Pomoc Problemy z aktualizacją rTorrent + ustawianie ścieżki downloadu

tomek0o7

Nowy użytkownik
Noobie
3 Październik 2016
9
1
3
installsat.pl
QNAP
TS-210
Ethernet
802.11n (Wi-Fi 4)
Mam problem przez ostatni tydzien z rtorrent-pro. Wcześniej krzyczał, że nieaktualna wersja w appcenter nie bylo aktualizacji wiec usunałem starą i zainstalowałem nową. Co najlepsze, że komunikat nadal się pokazuje o aktualizacji plus ten
Kod:
(warn) rtorrent: watchdog svc: rtorrent is down. Relaunching...

Chciałem też ustawić, żeby ściągał dane na zewnętrzny dysk na USB, ale nic z tego... Nie mogę sobie z nim poradzić, mimo tego, że znalazłem niby miejsce w którym przestawia się ścieżki dla downloads.

Firmware version: 4.3.5.0699 Build 20180914
Model name: QNAP TS-251+
 
Chciałem też ustawić, żeby ściągał dane na zewnętrzny dysk na USB, ale nic z tego... Nie mogę sobie z nim poradzić, mimo tego, że znalazłem niby miejsce w którym przestawia się ścieżki dla downloads.
Nie mozna zmienic sciezki download. Wyraznie o tym pisze w ustawieniach.
 
Wcześniej krzyczał, że nieaktualna wersja w appcenter nie bylo aktualizacji wiec usunałem starą i zainstalowałem nową. Co najlepsze, że komunikat nadal się pokazuje o aktualizacji plus ten

To błąd Qnapa. Masz najnowsza wersję a on i tak pokazuje że jest coś nei tak.

@Silas Mariusz Mój temat się pokrywa. Mam świeżą instalację i instalacja rTorrent ma pusty parametr:
upload_2018-9-18_8-11-22.png


A mimo wszystko wrzuca do complete pliki. Nie wiem czy jako Hard Link czy jak?!
 
Był ten temat poruszany. Masz inny login niż rtorrent. Zmień nazwę użytkownika na rtorrent. Nie ma na razie na to fixa :(
Co można zrobić z komunikatem i stabilnością rtorrenta?
Jak wrócę do dwóch dni to się tym zajmiemy. Ale może clean install?
 
Akurat teraz sprawdzałem na domyślnym loginie. wiec tam jest rtorrent jako user. Problem już rozwiązałem po części. rTorrent działa cały czas i się nie kill'uje. Teraz zauważyłem, że w ustawieniach jest napisane o katalogu Downloadu. A czy po pobraniu pliki mogą zostać przeniesione na Dysk USB i stamtąd seedowane?
 
Nie można przenieść katalogu głównego.
Był ten temat poruszany. Masz inny login niż rtorrent. Zmień nazwę użytkownika na rtorrent. Nie ma na razie na to fixa
Mam najnowszą teraz wersję i nadal tak mam. Co prawda zmieniam podstawowy login.