Pomoc Problemy z QuLog Center

Jahoox

Nowy użytkownik
Noobie
13 Styczeń 2021
2
2
3
40
QNAP
null
Ethernet
1 GbE
Witajcie.

Zwracam się z prośbą o pomoc - nie mogę sobie poradzić z QuLog Center. Przed aktualizacją ponad dwa miesiące temu wszystko pięknie działało i miałem możliwość sprawdzić co się dzieje z plikami na serwerze, kto edytował, kto usunął itp. W obecnej chwili nic nie jestem w stanie sprawdzić ponieważ pojawiają się mi błędy podczas próby przeglądnięcia logów z dziennika dostępu do systemu. Nadmienię, że konfiguracja jest zrobiona i są wskazane miejsca zapisu po przekroczeniu zakładanej ilości logów. Zaobserwowałem że jeżeli wszystko wyczyszczę łącznie z archiwum to wszystko działa do chwili kiedy ma nastąpić zrzut we wskazane miejsce nadmiarowej ilości logów. Gdy aktualizowałem wersje oprogramowania międzyczasie to problem pozostał tylko zmieniały się treści komunikatów o błędzie np. błąd 500...
Obecnie mam wersję najnowszą: 4.5.1.1540 (2021.01.07)
Serwer na którym pracuję to TVS-872XU-RP na innych modelach z tą samą wersją oprogramowaniem mam ten sam problem.
Obecnie komunikat błędu brzmi: Wystąpił błąd przeciążenia systemu. Przekroczono zakres wyszukiwania. Zawęż zakres wyszukiwania i wyszukaj ponownie.
Dodaję jeszcze obraz z ustawień oraz komunikat błędu.

Jeżeli wiecie jak poradzić sobie z tym problemem to bardzo proszę o pomoc...
 

Załączniki

  • QuLog1.jpg
    QuLog1.jpg
    126,6 KB · Wyświetleń: 50
  • QuLog2.jpg
    QuLog2.jpg
    161,9 KB · Wyświetleń: 58

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. qulog konfiguracja