Program Adder i wielkość /tmp

Lukas2502

Passing Basics
Beginner
18 Czerwiec 2010
23
0
1
Witam mam problem z wielkością folder /tmp. A przynajmniej tak twierdzi pomoc programu Adder. Poniżej załączam odpowiedz mail pomocy technicznej programu: "Sprawdziliśmy Pana program i baza danych programu wyrzuca błąd o treści: SQLSTATE[HY000]: General error: 3 Error writing file '/tmp/MYm5YI0S' (Errcode: 28). Oznacza to mniej więcej tyle, że serwer przygotowując odpowiedź na zapytanie do bazy danych nie może zapisać tymczasowego pliku najprawdopodobniej ze względu na swoją wielkość. Są dwa rozwiązania tego problemu. Można poprosić administratora o zwiększenie ilości miejsca w katalogu tmp na serwerze. Drugim rozwiązaniem jest usunięcie starych raportów z tabelki 'adder7_reports'." Próbowałem rozwiązania ze strony: "https://forum.qnap.com/viewtopic.php?f=84&t=12115" ale nie wiem o co chodzi z tym "install coldfusion", a gdy podaje "umount /tmp" to dostaje w odpowiedzi "umount: /tmp: device is busy". Czy ktoś potrafi mi pomóc. Z góry bardzo dziękuję. A naturalnie posiadam Qnap TS-659 PRO wersja firmwaru'u: 3.3.0 Build 0607T.