Pomoc Przywrócenie Qnapa do stanu początkowego

armen10

Passing Basics
Beginner
22 Marzec 2021
11
1
3
40
QNAP
TS-x31
Ethernet
1 GbE
Witam wszystkich. Kupiłem qnapa uruchomiłem proces inicjalizacji. Pobrało się najnowsze oprogramowanie 4.5.2, a początkowo było QTS 4.4.2 (tak podaje producent). Jak mogę wrócić do samego początku, aby nie pobierać aktualizacji oprogramowania tylko uruchomić na starej wersji, albo przywrócić wersje 4.4.2. Dzięki za pomoc

Wersja oprogramowania Firmware: brak danych
Model serwera: TS-431P3
 
Nie wiem, czy taka taka głupota. Chcę zobaczyć, czy błąd który jest obecnie jest winą aktualizacja Qnapa, bo nowy qnap, nowe dyski 4x4TB, a pokazuje mi błąd zatoki 4. Tak, jakby dysk był uszkodzony i go odłączył. Mam inne qnapy nieaktualizowane i działają poprawnie.
 
TS-431P3 - Centrum pobierania

upload_2021-3-22_11-36-26.png
 
A czy jest jakaś możliwość, aby wrócić to momentu, który jest, gdy tylko się qnapa wyciągnie z kartonu i podłączy ? To jest jeszcze przed samą inicjalizacją.
Wadliwy dysk ? Jest nówka. Zaraz podłączę go po smarta i zobaczę.
Czy Administrator jest w stanie potwierdzić, że aktualna wersja qnapa TS-431P3 jest 100% sprawna ?
 
A czy jest jakaś możliwość, aby wrócić to momentu, który jest, gdy tylko się qnapa wyciągnie z kartonu i podłączy ? To jest jeszcze przed samą inicjalizacją.

upload_2021-3-22_11-49-48.png


Wgrać firmware za pomocą QFindera (bez dysków) i sprawdzić potem wersję w QFinderze

upload_2021-3-22_11-49-22.png


Wadliwy dysk ? Jest nówka.
I co z tego ? Chyba za krótko żyjesz.

Czy Administrator jest w stanie potwierdzić, że aktualna wersja qnapa TS-431P3 jest 100% sprawna ?
Na to pytanie odpowie tylko helpdesk qnapa - z mojej strony , skoro wisi to już miesiąc czy dwa - powinno byc dobrze.
 
  • Lubię to
Reakcje: _Floyd

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. inicjalizacja dysków
  2. inicjalizacja