Pomoc Przywracanie plików z kosza .tmp

bartman2

Nowy użytkownik
Noobie
22 Czerwiec 2016
1
0
1
46
QNAP
null
Ethernet
null
Model serwera: QNAP TS -469L


Witam

jestem posiadaczem Qnap TS -469L, w ostatnim czasie pojawił się problem związany z usuwaniem i przywracaniem plików.

Dotychczas miałem ustawione aby pliki które, zostaną usunięte wędrowały do kosza, przez co gdy coś usunąłem omyłkowo mogłem z tego kosza przywrócić. Tak działało to prawie przez cały czas.

Niestety pewnego razu zauważyłem, że zniknął mi cały folder z danymi, odnalazłem go oczywiście w kosztu i chciałem przywrócić. Niestety zamiast konkretnych plików (.doc, .xlsx itp.) w usuniętym folderze prawie 80% to pliki .tmp

(może to będzie również istotne - całość pracy z plikami było ustawione w trybie pracy plików offline w windows 7. Tym samym pracując poza zasięgiem QNAP komputer widział część plików tak udostępnionych, natomiast po podłączeniu kompa do sieci widział wszystkie w QNAP i synchronizował z tymi które zmieniałem w międzyczasie poza siecią. Może to jakieś konflikty w synchronizacji doprowadziły do tego? hmm...)

Czy można w jakiś sposób uratować te pliki i przywrócić je do poprzedniego formatu?