Pomoc pyLoad - gdzie jest katalog pobierania?

Irokez

Entry Technician
Q Associate
23 Marzec 2017
47
3
8
50
QNAP
TS-x53A
Ethernet
1 GbE
Witam

Zainstalowałem pyLoad, uruchomiłem, wsadziłem linki do pobrania i poszedłem spać.
Dziś przychodzę i pobrane. Fajnie. W katalogu Download.... którego nie widzę hmmm

Świetnie. Jak się dobrać do tych plików lub jak ustawić na normalny folder dostępny z poziomu sieci/ftp/Filestation a nie [192.168.1.144:8001/downloads/get/]
Na tą chwilę widzę że po kliknięciu w plik, dłuższą sobie chwilę myśli (bo spory) po czym zciągam ją jak ze zwykłej strony www tylko może trochę szybciej.


Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.4
Model serwera: QNAP TS-253A
 
Mogę podpowiedź?
Logując się na 192.168.1.144 port 22 nie mam /.qpkg pod linkiem /share/CACHEDEV_1/
Jest struktura taka sama jak za pomocą TotalCommandera czy FileStation

Z kolei zalogować się na 192.168.1.144 port 8001 nie mogę.
z poziomu pyLoad w menu konfiguracyjnym wyrzuca mi w Patch absolute:
http://192.168.1.144:8001/pathchooser/share/CACHEDEV1_DATA/.qpkg/QPyload/CONFIG/
ale tego nie widać...

PS. znalazłem pliki pod /opt/QPyload/CONFIG/Download/.. ale prędkość pobierania 200kB/s zamiast 100MB/s jakoś do mnie nie przemawia :-(
Zajętość procesora w NAS 2%, ramu 33% (mam 16GB), Karta sieciowa się nudzi, nie mam pojęcia o co chodzi. Wychodzi na to że ten pyLoad to ciekawostka tylko i praktycznie nie nadaje się do niczego. Szybciej pobiorę to sobie jeszcze raz z neta :-(

PS.2. Poddałem się. Odinstalowałem. Nieużywalne to jest. Fakt, bardzo fajnie pobiera z linków ale co z tego. Temat do zamknięcia.