PyLoad - paczka QPKG

z-ka

Moderator
Contributor
5 Luty 2009
284
16
18
QNAP
TS-x53Be
Ethernet
1 GbE
Chyba kilka osob to zainteresuje. Wreszcie powstala paczka z PyLoadem.
Link: http://goo.gl/qmO4N

EDIT: Przed chwila przetestowalem na kilku plikach. Dziala wybornie. Oby tak dalej!
 
Witam
Mam problem z pobieraniem większych plików, poniżej 10Mb wszystko ładnie śmiga.
W zakładce pobieranie wyświetla się informacja
"Do not transfer downloaded files more than 10Mb in size via webinterface to external location, because it can result in high system load. "
Wie może ktoś gdzie lub co zmienić, żebym mógł pobierać większe pliki?
 
stolarz13 napisał:
Witam
Mam problem z pobieraniem większych plików, poniżej 10Mb wszystko ładnie śmiga.
W zakładce pobieranie wyświetla się informacja
"Do not transfer downloaded files more than 10Mb in size via webinterface to external location, because it can result in high system load. "
Wie może ktoś gdzie lub co zmienić, żebym mógł pobierać większe pliki?

W komunikacie masz odpowiedź.
...Do not transfer downloaded files more than 10Mb in size via webinterface to external location...
Skorzystaj z jakiegoś klienta ftp np. Filezilla. I po problemie :)
 
aimg842.imageshack.us_img842_484_67238675.jpg

Proszę, chociaż tu niewiele widać. Restart pliku powoduje po prostu zmianę statusu na queued, i tak sobie może całą dobę stać. Klikanie w start nic nie daje.
 

Załączniki

  • aimg842.imageshack.us_img842_484_67238675.jpg
    aimg842.imageshack.us_img842_484_67238675.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 34
Dla sprawdzenia wrzucilem dokladnie ten sam plik. Mialem to samo co Ty. Stawiam, ze cos jest nie tak ze strona i jej zgodnoscia z Pyloadem. Zwroc uwage, ze pierwszy link ma zakonczenie nie *.rar, badz *.zip tylko *.html. Moim zdaniem tu tkwi problem. Czemu nie chce ruszyc drugi link nie potrafie wytlumaczyc. Sprawdz jeszcze czy z QGetem jest to samo.

Na innych stronach tego nie mam. Wszystko dziala jak nalezy. Wrzuc dla przykladu link z jakas dystrybucja Linuksa (gdzie bedzie zakonczenie ISO, badz rar, badz zip. Moim zdaniem ruszy.