Pytanie o phpMyAdmin?

Dyskusja w 'Centrum aplikacji QPKG' rozpoczęta przez użytkownika ZymiT, 26 Grudzień 2009.

Ładowanie...
 1. ZymiT
  Offline

  ZymiT Nowy użytkownik Noobie

  Dołączył:
  19 Grudzień 2009
  Wiadomości:
  4
  Local Time:
  00:02
  Oceny:
  +0 / 0 / -0
  Followers:
  0
  Witam,
  Mam zainstalowany phpMyAdmin 3.2.0.1 chcę zrobić aktualizację na phpMyAdmin 3.2.4 na co mam zwrócić uwagę żeby nie uszkodzić sprzęt, ponieważ jestem nowy i mam od kilku dni Qnap TS-110.
  Czyli mam usunąć tylko folder phpMyAdmin i wgrać nowsze wersje czy tylko mam robić poprzez stronę administracyjne -> aplikacje -> pluginy QPKG?

  Jeszcze jedno pytanko zainstalowałem system cms i wyświetlają dziwne znaki np "Strona g??wna, Je?li jeste? administratorem mo?esz zalogowa? si? do panelu administracyjnego: zaloguj si?.Z poziomu panelu administracyjnego, modu? nowo?ci, mo?esz zmieni? t? wiadomo?" JAk POPRAWIĆ POLSKIE ZNAKI?

  Pozdrawiam
   
 2. jarlath
  Offline

  jarlath Moderator Contributor

  Dołączył:
  12 Grudzień 2008
  Wiadomości:
  246
  Miejscowość:
  Poland, Gliwice
  Local Time:
  00:02
  Oceny:
  +14 / 0 / -0
  Followers:
  1
  QNAP:
  TS-x59 Pro
  Ethernet:
  1 GbE
  TS-x59 Pro 1 GbE
  Cieżko będzie Ci zepsuć hardware za pomocą skryptów PHP... Spokojnie nie uwalisz QNAP'a. PHPMyAdmin można "zainstalować" na oba wspomniane sposoby. Ten z paczki jest już prekonfigurowany na potrzeby QNAP'a. Jaki CMS - prawdopodobnie problem leży w samym CMS i jego kodowaniu znaków - pewnie wystarczy zmienić jakieś ustawienie - ale to zależy od systemu CMS.
   
 1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
  By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
  Odrzuć powiadomienie.