Pytanie o phpMyAdmin?

Dyskusja w 'Centrum aplikacji QPKG' rozpoczęta przez użytkownika ZymiT, 26 Grudzień 2009.

Ładowanie...
  1. ZymiT

ZymiT Nowy użytkownik Noobie

Local Time:
    13:16
    Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    Witam,
    Mam zainstalowany phpMyAdmin 3.2.0.1 chcę zrobić aktualizację na phpMyAdmin 3.2.4 na co mam zwrócić uwagę żeby nie uszkodzić sprzęt, ponieważ jestem nowy i mam od kilku dni Qnap TS-110.
    Czyli mam usunąć tylko folder phpMyAdmin i wgrać nowsze wersje czy tylko mam robić poprzez stronę administracyjne -> aplikacje -> pluginy QPKG?

Jeszcze jedno pytanko zainstalowałem system cms i wyświetlają dziwne znaki np "Strona g??wna, Je?li jeste? administratorem mo?esz zalogowa? si? do panelu administracyjnego: zaloguj si?.Z poziomu panelu administracyjnego, modu? nowo?ci, mo?esz zmieni? t? wiadomo?" JAk POPRAWIĆ POLSKIE ZNAKI?

Pozdrawiam

2. jarlath

jarlath Moderator Contributor

Miejscowość:
    Poland, Gliwice
    Local Time:
    13:16
    Oceny:
    +14 / 0 / -0
    Followers:
    1
    QNAP:
    TS-x59 Pro
    Ethernet:
    1 GbE
    TS-x59 Pro 1 GbE
    Cieżko będzie Ci zepsuć hardware za pomocą skryptów PHP... Spokojnie nie uwalisz QNAP'a. PHPMyAdmin można "zainstalować" na oba wspomniane sposoby. Ten z paczki jest już prekonfigurowany na potrzeby QNAP'a. Jaki CMS - prawdopodobnie problem leży w samym CMS i jego kodowaniu znaków - pewnie wystarczy zmienić jakieś ustawienie - ale to zależy od systemu CMS.

Poleć tę stronę