Recenzja Q'center - i wszystko pod ręką

Nowa aplikacja ze stajni QNAPa zapowiada się jako gratka dla administratorów. Q'center pozwala w prosty sposób zebrać najważniejsze informacje na temat działających w sieci jednostek QNAP. Dzięki elastycznym, modyfikowalnym panelom z widgetami możemy monitorować najistotniejsze dla nas parametry serwerów, być informowanym o interesujących nas wydarzeniach i powstałych problemach. Otrzymujemy dostęp do tworzenia własnych raportów i szybkiego przeszukiwania zgromadzonych dzienników zdarzeń. Możemy również twożyć regułu dla wielu NAS i zbiorowo aktualizować firmware urządzeń.
Choć na razie mamy wersję beta tej aplikacji, nie sprawiła dotychczas żadnych problemów. Interfejs wydaje się przemyślany i intuicyjny. Już po kilku minutach bez sięgania do pomocy, można spokojnie zorientować się jak to działa i gdzie co znaleźć. Aplikacja będzie stanowić wygodne i pomocne narzędzie w zarządzaniu wieloma serwerami QNAP NAS jednocześnie.
6.jpg 1.jpg 3.jpg 4.jpg 8.jpg 2.jpg 9.jpg 5.jpg 7.jpg
 
a skąd pobrać to cudo?
 
Jeśli można ja chciałbym potestować.
 
Pewnie nam firmie co prawda w mam tylko 1 qunap ale jeśli jest taka możliwość to z chęcią

Napisane z Ace4
 
A czy ja również mógłbym prosić?
 
ja też chciałbym potestować
 
i ja i ja :)
 
Witam. Ja również chętnie bym potestował, dzięki z góry :)
 
Czy też mogę prosić?