Pomoc qfirewal - po uruchomieniu usługi

maxweber

Entry Technician
Q Associate
8 Luty 2021
58
1
2
8
42
Rokietnica
QNAP
null
Ethernet
1 GbE
a ja za każdym razem jak odpalę qfirewall tracę dostęp do nasa.
Żadnych przekierowań portów nic nie mam. Mam ustawione domyślne ustawienia.
Restart nasa i szybkie logowanie i zatrzymanie qfirewall powoduje ze nadal mam dostep do serwera
Połączono posty:

Błąd 2022-11-27 10:14:09 user 192.168.0.252 Web Desktop App Center App Installation [App Center] Failed to install QuFirewall. The digital signature is invalid. To proceed with installation, go to App Center > Settings > General, and then select "Allow installation of applications without a valid digital signature".
1669541598213.png

Nic wiecej mi nie pokazuje
Ale jak mi sie uda to włacze qfirewall ale wyłacze profile i wtedy pomysle co robie zle albo gdzie jest problem.
 
a ja za każdym razem jak odpalę qfirewall tracę dostęp do nasa.
Żadnych przekierowań portów nic nie mam. Mam ustawione domyślne ustawienia.
Restart nasa i szybkie logowanie i zatrzymanie qfirewall powoduje ze nadal mam dostep do serwera
Połączono posty:

Błąd 2022-11-27 10:14:09 user 192.168.0.252 Web Desktop App Center App Installation [App Center] Failed to install QuFirewall. The digital signature is invalid. To proceed with installation, go to App Center > Settings > General, and then select "Allow installation of applications without a valid digital signature".
Pokaż załącznik 41330
Nic wiecej mi nie pokazuje
Ale jak mi sie uda to włacze qfirewall ale wyłacze profile i wtedy pomysle co robie zle albo gdzie jest problem.
U mnie chyba też jest problem z QuFirewall. Brak dostępu do serwera a po resecie dostep tylko do momentu w którym uruchomi sie QuFirewall. Nie wiem czy była jakaś aktualizacja bo dostep mam tylko przez kilkadziesiąt sekund a w tym czasie nie mam jeszcze dostepu do logów.
 
Ludzie kochani, włączacie Qufirewall bez dodania własnej sieci LAN do reguł 'allow', potem płacz, bo Qnapa wycina z sieci.
Brawo wy...
Połączono posty:

Reset 3 sek, i Qufirewall będzie disabled, wtedy konfiguracja i enable..
 
Ludzie kochani, włączacie Qufirewall bez dodania własnej sieci LAN do reguł 'allow', potem płacz, bo Qnapa wycina z sieci.
Brawo wy...
Połączono posty:

Reset 3 sek, i Qufirewall będzie disabled, wtedy konfiguracja i enable..
Dzięki za podpowiedź, nawet taką niegrzeczną. Wszystko działało ok, reguł nie zmieniałem kiedy przestało działać.
 
  • Lubię to
Reakcje: Arecki87

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. qufirewall
  2. qfirewall
  3. qfirewall ustawienia
  4. brak dostępu
  5. qufirewall tor