QNAP 251 + 2GB Komplet

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

pawel78

Passing Basics
Beginner
6 Grudzień 2016
13
2
3
46
QNAP
null
Ethernet
802.11ac (Wi-Fi 5)
Witam,
sprzedam QNAP TS-251+ 2GB bez dysków. Komplet - NAS,kabel lan, zasilacz, śrubki, pilot z baterią, instrukcja, org.pudełko). Jeszcze są naklejki itp.
QNAP dostałem w prezencie (z rodzinnego biznesu - sprzęt był potrzebny do zrobienia backupu, teraz stoi 4 dyskowy).
Sprzęt użyty był dosłownie kilka razy. Przeze mnie używany był 1 miesiąc. Jest mi nie potrzebny tak zaawansowany sprzęt do DLNA, Multimediów. Nie posiadam rachunku itp. Sprzęt jest sprawny bez wad ukrytych.

Cena to 950 zł

Możliwość sprzedaży przez allegro. Dla forumowiczów darmowa przesyłka. Zapraszam do kontaktu :)

Zrzut ekranu 2017-03-22 o 17.14.59.pngZrzut ekranu 2017-03-22 o 17.15.14.png
 
Kiedy byl kupiony, czy jest jeszcze gwarancja?
Czy byly uzyte licencje do kamer?

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
 
Kupiony był w styczniu ale nie posiadam faktury ani paragonu, tak jak pisałem w poprzednim poście. Sprzę praktycznie nowy. Licencje nie były używane. U mnie aktualnie spakowany w pudełko i czeka na nowego właściciela. Jak potrzebne fotki itp. mogę przesłać tutaj lub na maila. Mogę wystawić na aukcje Allegro. Można obejrzeć i sprawdzić na miejscu, spotkanie do uzgodnienia.
 
A nie dasz rady zalatwic faktury czy paragonu od ludzi z tego rodzinnego biznesu?
Jestem zainteresowany kupnem i dlatego na tym dowodzie kupna mi zalezy.
Jaka forma zaplaty, jaka forma wysylki?

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
 
Nie mam możliwości odzyskania rachunku. FV była na większe zakupy z danymi itp. Księgowa nie wyśle mi kopii i tyle w temacie :)
Forma zapłaty to tak jak pisałem, bezpośrednia wpłata na konto, sprzedaż poprzez allegro, odbiór osobisty. Wysyłka kurierem DPD.
 
A z zewnatrz nie zniszczony bo bedzie stal na widoku?
Jezeli nie ma opcji za pobraniem to zalatwimy przez allegro. Oczywiscie wysylka tak jak pisales gratis.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
 
Wszystko jest jak nowe, bo w sumie stało w jednym miejscu u mnie a wcześniej tak jak pisałem zrobili kopie dyski do szuflady i tyle.
Allegro mogę wystawić, przesyłkę zrobie DPD - opłata z mojej strony.

FOTO:


anaforum.zapodaj.net_thumbs_f87e39f8cf89.jpg anaforum.zapodaj.net_thumbs_59f7f8325e3a.jpg anaforum.zapodaj.net_thumbs_64263d998fa4.jpg anaforum.zapodaj.net_thumbs_39bb97a79d3f.jpg anaforum.zapodaj.net_thumbs_f85d19e599e1.jpg
 
Za moment wystawię i podam link ok ?
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Mogą Cię zainteresować