QNAP 253A 16GB RAM i kilka innych rarytasow

nightcom

Entry Technician
Q Associate
19 Kwiecień 2015
60
1
18
58
Den Haag
os-content.com
QNAP
TVS-x71
Ethernet
1 GbE
Witam, dzis wybieram sie do PL i zabieram ze soba na sprzedaz QNAP 253A 16GB RAM. Sprzecik bedzie mozna zakupic do piatku w Poznaniu, po piatku wracam do NL i zostawiam go koledze ktory wystawi go na Allegro - odbior osobisty juz nie Poznan a Krakow/Olkusz, jednakze bedzie mozliwosc wysylki.

QNAP zakupiony zostal w lutym 2016 w firmie CoolBlue w NL, upgrade do 16GB sam robilem i wszystko dziala poprawnie, sprawdzone takze memtest'em zaraz po zakupie pamieci.

Cena standardowa Allegro: 1400zl
na haslo "QNAP Club Polska": 1200zl

W zestawie znajduje sie:
- zasilacz
- 2x kabel RJ45
- pilot
- oryginalny rachunek

Jakies fotki zamieszcze w poniedzialek jak dojade do PL.

Dodatkowe informacje o nadchadzacych aukcjach na Allego, jesli ktos zainteresowany to zapraszam do dyskusji:
- MSI Z97-MPower
- S DS-215j
- 4x4GB Corsair Vengeance 1600MHz
- Asus PCE-AC68
- Bequiet Dark Rock Advanced
- MacBook A1342 (bez ladowarki, po wymianie LCD+obudowa, bottomcase w 2014r)

ten sprzecik bedzie dostepny takze na Allegro od piatku/niedzieli, o ile dobrze pamietam to na kazdy sprzet jest rachunek i gwarancja EU kolo 1roku. Powod? NAS zakupilem TVS-471 tak wiec obecne sa juz zbedne, no i upgrade PC nastapil.
 
  • Lubię to
Reakcje: kaktus
Witam i przepraszam za nieobecnosc, okazalo sie ze caly tydzien bylem bez internetu tak wiec nie moglem nawet obczaic co sie dzieje na forum. Dobra wiadomosc taka ze tak jak pisalem sprzecik jest juz w PL @balagaan jesli nadal zainteresowany to wszytko aktualne i oczywiscie bedziesz mogl go nabyc. To tak wstepnie tylko gdyz jest 5:50 i zmeczony po trasie jestem wiec ide w kime, jak wstane to podam informacje kontakowe do kolegi ktory posiada moj sprzecik i bedzie wystawial na Allegro
 
Kontak: Michal
email: galahad@autograf.pl

Wszelkie informacje, fotki, przelewy, odbior osobisty, allegro, wysylka itp. itd tylko przez ta osobe. Ja moge jedynie odpowiedziec jak sprzecik sie sprawowal i ewentualnie moge przeslac fakture zakupu elektroniczna na wybrany sprzecik - do samego NAS'a wydrukowalem wiec kolega ma ze soba i przesle razem z NAS'em. Jesli ktos ma dodatkowe pytania do mnie to smialo pisac na forum, nie mam nic do ukrycia tak wiec email nie potrzebny, ceny sa dobre i sztywne tak wiec nie podlegaja negocjacji :emoji_wink:

I teraz taka mala uwaga, wychodze z zalozenia ze kto pierwszy ten lepszy, skoro balagaan sie zglosil jako pierwszy to on ma pierwszenstwo co do zakupu QNAP'a. Sposob w jaki zostanie przeprowadzona transakcja pozostawiam juz samemu zainteresowanemu i mojemu koledze - na pewno sie dogadacie. Koledze przesle Twoj adres email zeby wiedzial ze jestes pierwszy, pozniej takze zapodam link do wszystkich aukcji jakie zostana wystawione.

Dodatkowe urzadzenia ktore doszly:

- Corsair RM 650 430zl (na haslo moge zejsc do 380zl)
- Asus PCE-AC68 200zl

Pozdrawiam i zycze udanych zakupow :emoji_wink:

P.S. Prosze nie zapomniec o hasle poromocyjnym, w innym wypadku nie ma rabaciku :emoji_smiley: Kolega nie siedzi na forum wiec bez hasla nie odda za 1200zl :emoji_wink:
Co do fotek z mojej strony, przesylam zdjecia z wnetrza QNAP'a sticker i pamiatki
20161015_155605_Oscarlaan.jpg 20161015_155636.jpg
 
to moze sie juz @balagaan wypowie :Dumny:

---edit---

No coz pewnie tajemnica, badz co badz ja podaje linki do kilku produktow ktore mozna takze zakupic...Co do samego 235A to jak pisalem juz sprzedany tak wiec mnie juz prosze nie meczyc o niego ;)

zainteresowany ma opcje kupna przez Allegro lub odbior osobisty lub za pobraniem
link ponizej do pozostalych urzadzen na sprzedaz

Przedmioty użytkownika Jinx13 - Allegro.pl
Ponownie mala aktualizacja :D

Pozostaly juz tylko 2 produkty
Chłodzenie procesora be quiet! Dark Rock Advanced
Zasilacz firmy CORSAIR model RM650 - okazja !!!

Jak kogos interesuje to jest tez WRT-54GL i jakis maly switch 8portowy Linksys (ze wsparciem VoIP), jesli zainteresowani to prosze pisac a dowiem sie szczegolow i na pewno sie dogadamy.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. ts 253A ram 16gb