Qnap do pracy zdalnej

qrdziel

Passing Basics
Beginner
30 Wrzesień 2016
25
2
3
52
Chessington
ictlaboratory.com
QNAP
TS-x64
Ethernet
100 Mbps
Witam.
Planuję zakupić qnap dla hurtowni, ale nie może stać w tej hurtowni ze spraw bezpieczenstwa.
Jaki Qnap będzie się nadawał dla wirtualizacji windows 10 i pracy zdalnej. Qnap stoi w domu z windows 10, a w hurtowni tylko laptop jako stacja robocza. Całe oprogramowanie dla hurtowni ma pracować na wirtualnej maszynie. Niezbyt wymagające oprogramowanie. Do tego podłączony przez net 1 laptop.
Zastanawiam się nad TS-251+
Kiedyś pracowałem na TS-453A i tam sobie testowałem wirtualizację windowsa i pracę przez przeglądarkę. Ale jestem ciekawy czy jest to wygodne, czy są lepsze rozwiązania.
 
Planuję zakupić qnap dla hurtowni, ale nie może stać w tej hurtowni ze spraw bezpieczenstwa.
Jaki Qnap będzie się nadawał dla wirtualizacji windows 10 i pracy zdalnej. Qnap stoi w domu z windows 10, a w hurtowni tylko laptop jako stacja robocza. Całe oprogramowanie dla hurtowni ma pracować na wirtualnej maszynie. Niezbyt wymagające oprogramowanie.
Zastanawiam się czy nie lepiej jakbyś kupił sobie miniPC, postawil Windows'a z oprogramowaniem dla hurtowni i wykupil teamviewera licencje.
:)
 
a qnap i teamviewer??
ważne dla mnie czy model TS-251+ ma tą opcję wirtualizacji i jak ona się sprawuje - czy wygodnie się pracuje?
 
Ma opcje wirtualizacji. Będziesz musial skorzystać z narzędzia. Wiesz tam jest procesor Celeron. Nie wiem co to za program ksiegowy masz.