Pomoc Qnap otoczenie sieciowe.

maadto

Passing Basics
Beginner
29 Sierpień 2010
17
3
8
Wrocław
QNAP
TS-x53A
Ethernet
802.11ad
Witam
Na qnapie zainstalowany Hd station podlonczony do Tv kablem hdmi.Qnap i S jest podłonczony do switcha, porty przekierowanie za pomocą upn na ruterze. Problem polega na tym że po chwili, dniu qnap znika z otoczenia sieciowego miga żółte światło na qnapie nawet za pomocą q-finder nie może nawiązać połonczenie, choć z zewnątrz wszystkie aplikację działają nie ważne czy hd stacion jest on lub of. Po resecie wraca do normy za jakiś czas zaczyna się od nowa. Pomocy ręce opadają a pomysłów brak. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 
Witam
Na qnapie zainstalowany Hd station podlonczony do Tv kablem hdmi.Qnap i S jest podłonczony do switcha, porty przekierowanie za pomocą upn na ruterze. Problem polega na tym że po chwili, dniu qnap znika z otoczenia sieciowego miga żółte światło na qnapie nawet za pomocą q-finder nie może nawiązać połonczenie, choć z zewnątrz wszystkie aplikację działają nie ważne czy hd stacion jest on lub of. Po resecie wraca do normy za jakiś czas zaczyna się od nowa, nie mogę pobrać najnowszego softu piszę brak dostępu lub zainstaluj ręcznie. Pomocy ręce opadają a pomysłów brak. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka



Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 
Sprawdz na innym dysku czy usterka się powtarza, jak tak - reklamuj sprzęt.
Dzięki za odp. Myślisz że to wina dysku? Nie stety już po gwarancji sprzęt jest, nowa instalacja nie pomoże? Pozdrawiam.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 
  • ·
  • TS-x53A
  • ·
  • 802.11ad
  • ·
  • 4.5.4.2374 build 20230416
Zrób jak radzi @pigers, zainicjuj Qnapa na innym dysku, jak nie pomoże to pozostaje serwis. Sprawdź jeszcze na drogiej sieciówce w qnapie.
Ok dzięki, odezwę się po próbie. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Zrób jak radzi @pigers, zainicjuj Qnapa na innym dysku, jak nie pomoże to pozostaje serwis. Sprawdź jeszcze na drogiej sieciówce w qnapie.
Ok dzięki, odezwę się po próbie. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Witam
Zrobiłem wszystko co było możliwe
testy dysków-ok
format dysków-ok
instalacja na nowo systemu-ok
zmiana kabli rj 45, klasa 5,6-ok
zmiana kabla sieciowego razem, osobno-ok
zmiana dysku-ok
upenp włączone, wyłączony-ok
ręczne przekierowanie-ok
reset rutera-ok
rozmowa z adminem isp-ok
Zmiana rutera-ok
Problem ten sam z zewnątrz widzem gnapa mogę z nim się połączyć, nie mogę instalować apki( twierdzi brak połączenia z siecią instaluj ręcznie, no i uparcie nie chce pobrać adresu ip z dhcp i stale pozostaje przy jednym nawet jak zmieniam, nadaje ręcznie. Co dalej z tym fantem?. proszę o pomoc bo pomysłów mi brak.
Pozdrawiam.
Zrób jak radzi @pigers, zainicjuj Qnapa na innym dysku, jak nie pomoże to pozostaje serwis. Sprawdź jeszcze na drogiej sieciówce w qnapie.
Ok dzięki, odezwę się po próbie. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Zrób jak radzi @pigers, zainicjuj Qnapa na innym dysku, jak nie pomoże to pozostaje serwis. Sprawdź jeszcze na drogiej sieciówce w qnapie.
Ok dzięki, odezwę się po próbie. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Witam
Zrobiłem wszystko co było możliwe
testy dysków-ok
format dysków-ok
instalacja na nowo systemu-ok
zmiana kabli rj 45, klasa 5,6-ok
zmiana kabla sieciowego razem, osobno-ok
zmiana dysku-ok
upenp włączone, wyłączony-ok
ręczne przekierowanie-ok
reset rutera-ok
rozmowa z adminem isp-ok
wystawienie na zewnątrz w ruterze dmz-ok
Problem ten sam z zewnątrz widzem gnapa mogę z nim się połączyć, nie mogę instalować apki( twierdzi brak połączenia z siecią instaluj ręcznie, no i uparcie nie chce pobrać adresu ip z dhcp i stale pozostaje przy jednym nawet jak zmieniam, nadaje ręcznie. Co dalej z tym fantem?. proszę o pomoc bo pomysłów mi brak.
Pozdrawiam.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. ts453be