QNAP TS-112

kris39

Nowy użytkownik
Noobie
8 Czerwiec 2011
3
0
1
Witam,
Mam zamiar nie długo kupić takie urządzenie QNAP TS-112. I mam do Was takie pytanie.
Czy w tym urządzeniu można w taki sposób ustawić , żeby danych użytkownik pobierał z deklarowaną prędkością np.: 128kb/s ( np.: dot. FTP lub założonej strony www itd... ).
Posiadam Upload 5MB/s ( czyli 625kb/s ). I nie chciałbym żeby całe moje upload danych użytkownik nie zabrał. Dodam , że mój router nie posiada dzielenie łącza itd... A owy router mam taki D-Link DIR-300 oryginalne firmware. Nie zmieniam na inne (tomato lub dd-wrt ) , ponieważ ten router nie działa stabilnie.

Pozdrawiam

PS.: Mam nadzieję , że mnie zrozumieliście :)
 
O cos takiego Ci chodzi?
 

Załączniki

  • QnapServ.png
    QnapServ.png
    5,2 KB · Wyświetleń: 1 123
kris39 napisał:
Witam,
A owy router mam taki D-Link DIR-300 oryginalne firmware. Nie zmieniam na inne (tomato lub dd-wrt ) , ponieważ ten router nie działa stabilnie.

No nie dziala stabilnie, bo wlasnie jest dziadowskie oprogramowanie. Pobaw sie zmiana. Efekty napewno beda odczuwalne.
 
NIe ma tej opcji przy www, ale nie do konca tez rozumiem po co Ci ograniczenie uploadu przy www. Wrzucasz na strone jakies pliki? Mam podobne lacze do Twojego (30/6) i ruch jest niezauwazalny.

Moim zdaniem o wiele rozsadniejsze jest pobawic sie organizacja ruchu na routerze (oczywiscie jesli sie zdecydujesz na zmiane oprogramowania) Tomato, czy DD-WRT maja duze mozliwosci w tym zakresie.
 
Ogólnie chciałbym takie coś zrobić ;
- lub strona www
- lub php-fusion
- albo phpBB3 lub php-by-przemo
Oczywiście by była możliwość pobierania plików itd... ale ja mówisz , że nie ma takiej opcji to zostaje mi tylko ograniczenie poprzez FTP.
Bo wiadomo jak użytkownik będzie buszował po stronach www lub php fusion itd... to mi zabierze upload. A codziennie lubię popykać w multi :)
a jak wiadomo ping niski jest mocno wskazany :)

Dzięki za odpowiedzi , wkrótce będę kupował ten sprzęcior :)

A o tym zmianie oprogramowania na Tomato lub DD_WRT to o tym pomyślę. Mam całą instrukcję do tego , ale jakoś na razie mam cyka to zrobić. Jak coś źle zrobię to tracę gwarancję na sprzęt. A nie mam nikogo na miejscu kto się na tym zna. :/