Sprzedam Qnap TS-1231XU-4G RACK

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Butler

Hitman
Q's Expert
12 Marzec 2020
141
80
43
42
QNAP
TS-x77
Ethernet
1 GbE
Mam do zaoferowania Serwer plików Qnap TS-1231XU-4G
Stan bardzo dobry, sprawny i gotowy do pracy.
Z istotnych informacji:
- 2 porty 10GbE SFP+, a więc pełna obsługa szybkich sieci 10GbE
- 2 porty Gigabit RJ45 LAN
- 12 kieszeni na dyski 3.5"/2.5" SATA 6Gb/s HDDs/SSDs
- 4porty USB3.0
- gniazdo rozszerzeń PCIe Gen2 (x2) pozwalające użyć opcjonalnej karty na dyski M.2 czy dodatkową sieciówkę
- Procesor Alpine AL-314 Quad-Core 1.7 GHz ARM® Cortex-A15 CPU
- 4Gb RAM (SODIMM DDR3)
- Sprzęt bardzo energooszczędny. HDD standby: 36.31W. In operation: 77.32W (with 12 x 2TB HDDs installed)
- Zaktualizowany system QTS 5.0.0.2055
- 89 x 482 x 534mm / 10kg

Więcej info łatwo dostępne na stronie QNAP
Wysyłka kurierem albo odbiór osobisty w Gdańsku.
Krótka historia. Serwer miał problemy z pamięcią flash. Z profesjonalną naprawą poradził sobie jednak nasz forumowy kolega @george2002 za co mu bardzo dziękuję.

Cena 3500zł. Odbiór osobisty w Gdańsku lub wysyłka kurierem. Miałem go zostawić dla siebie ale trafiła mi się okazja na mocniejszy i pojemniejszy model więc ten na sprzedaż.

SERWER-PROFESJONALNY-NAS-RACK-QNAP-TS-1231XU-4G-EAN-0885022012206.jpg



SERWER-PROFESJONALNY-NAS-RACK-QNAP-TS-1231XU-4G.jpg

SERWER-PROFESJONALNY-NAS-RACK-QNAP-TS-1231XU-4G-Producent-Qnap.jpg
 

2300zł

Nie mam gdzie go trzymać, oddam więc za tyle ile mnie finalnie kosztował. Jest możliwość zamiany z dyskami 10Tb.
 
Jak się nie sprzeda to trudno. Najwyżej zostawię go sobie w odwodzie. Jak mi mój TS-1677XU padnie to sobie dyski przełożę i będzie hulać. A może na VJBOD się kiedyś przyda ;)
Jest słabiutki proc, ale do przechowywania danych i podstawowych funkcji jest ok, nie każdy wymaga wirtualek i innych dobroci z wyższych modeli.
 
  • Lubię to
Reakcje: Ondrej2005
@Butler TS-1677XU ten model jest super! Mam go jako mój główny serwer NAS i kupiłem 1680U jako kopię zapasową :)
 
  • Lubię to
Reakcje: Butler
Mogę ponegocjować na 1500.
 
Aż tak zdesperowany to nie jestem :D Ponegocjować mogę, ale bez przesady.
Swoją drogą dziwi mnie że będąc reseller'em tak nisko oceniasz wartość tego serwera. Ile kosztuje teraz najtańszy 12 zatokowiec od QNAP? TS-1232PXU-RP? 8000zł? Dużo więcej oferuje?
 
  • Lubię to
Reakcje: george2002
Ale pisząc, że kupuję go żeby u mnie leżał wcale nie żartowałem. Nie mam dla niego zastosowania, bo obecnie mam jeszcze luzy.
 
Aż tak zdesperowany to nie jestem :D Ponegocjować mogę, ale bez przesady.
Swoją drogą dziwi mnie że będąc reseller'em tak nisko oceniasz wartość tego serwera. Ile kosztuje teraz najtańszy 12 zatokowiec od QNAP? TS-1232PXU-RP? 8000zł? Dużo więcej oferuje?
Patrzy więc na to w taki sposób, że może kupić urządzenie po cenie zakupu. Co jest diametralnie inną ceną zakupu niż cena katalogowa :)
 
No ja nie wnikam w sekrety handlu i prowizji ;) Po prostu chciałbym sprzedać uczciwie 12 zatokowego QNAPa w bdb stanie, który do podstawowych zadań archiwizacji świetnie się nadaje. Te lekko ponad 2000zł nie wydaje mi się by było wygórowaną kwotą. "Za darmo" go nie oddam i za kwotę odstępnego poniżej 2000zł wolałbym go zostawić dla siebie żeby to u mnie poleżał, będę mieć komfort rezerwy sprzętowej do odzyskania danych lub powiększenia puli za kilka lat.
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Mogą Cię zainteresować

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. kupię
  2. sprzeda
  3. george2002
  4. *
  5. vjbod