QNAP TS-212P x2 szt. nowy, GW, box

Kamil87

Nowy użytkownik
Noobie
5 Styczeń 2015
3
2
3
37
QNAP
Ethernet
1 GbE
Witam,
na sprzedaż mam dwie sztuki QNAP TS-212P.
Sprzęt nowy, dowód zakupu, gwarancja 24 miesiące - liczona od 30.12.2014
Cena: 599 + koszt wysyłki.

Kontakt: priv lub tel. 604912757
 
Na Bank to te z iBooda, dostawy zaczęły się w zeszłym tygodniu do Polski.
 
Właśnie śledziłem ten temat. Bo coś marudzili, że wersja E niby miała być, ale widzę dotarły prawidłowe bo jest wysyp 212P
Jak tam jest z gwarancją ? Można pchnąć to do EPA, czy bujamy się po EU ?
 
Zgadza się, dotarły prawidłowe TS-212P :).
Co do gwarancji - jest dowód zakupu jako podstawa.
Jak to dokładnie wygląda z serwisem - dam znać jak tylko sam dostanę odpowiedź.
 
Oho, zaczęło się, będzie wysyp ofert z ibood'a. Nienawidzę takiego cwaniactwa.
 
Tia, też dla siebie kupiłem sztukę za 425zl. A tu proszę wysyp handlarzy. Teraz wiem dlaczego ibood miał kłopot z realizacją. Rzuciło się więcej ludzi (handlarzy) niż się spodziewali.
 
Jakiego cwaniactwa? Pracujecie w Urzędzie Skarbowym ? :)
Kupił (poniósł ryzyko inwestycyjne) i sprzedaje licząc na zarobek. To się nazywa wolny rynek.

A co do realizacji. Jeśli sprzedający (ibood) sprzedał 200 sztuk to tyle powinien dostarczyć, niezależnie czy do jednego czy do dwustu kupujących.
 
  • Lubię to
Reakcje: Paweł Tołoczko
.......

A co do realizacji. Jeśli sprzedający (ibood) sprzedał 200 sztuk to tyle powinien dostarczyć, niezależnie czy do jednego czy do dwustu kupujących.

Powinien i zrealizował lecz pewnie ilość założona była niższa i przez takich handlarzy zainteresowanie wzrosło pewnie na tyle, że ibood czekał na dodatkową realizację od producenta. Przez to nie dostałem towar pod choinkę :). Na szczęście dla handlarzy można kupić tylko 4 sztuki bo biedaki by po zaciągali kredyty aby kupić po 10 sztuk :). Pewnie jadzia miała na myśli cwaniaczki, bo i dzięki takim ludziom w warszawie mieszkania skoczyły z 3tyś na 8 tyś :). I teraz ludzie normalni aby mieszkać muszą brać kredyty na 30-40 lat. Ale jak mówisz wolny rynek !
 
OK, zgodzę się z tobą. Mieszkania w Warszawie i Qnapy powinny mieć odgórnie ustaloną cenę. I maksymalne po jednej sztuce na osobę.
 
  • Haha
Reakcje: Paweł Tołoczko
Jakiego cwaniactwa? Pracujecie w Urzędzie Skarbowym ? :)
Kupił (poniósł ryzyko inwestycyjne) i sprzedaje licząc na zarobek. To się nazywa wolny rynek.
A co do realizacji. Jeśli sprzedający (ibood) sprzedał 200 sztuk to tyle powinien dostarczyć, niezależnie czy do jednego czy do dwustu kupujących.

Nic dodać, nic ująć :).

Odnośnie cwaniactwa - zapraszam do zapoznania się z definicją: cwaniactwo – Wikisłownik, wolny wielojęzyczny słownik :).
Nie widzę tu radzenia sobie kosztem innych. Sprzęt zakupiony taniej, oferowany drożej nieco, lecz ciągle taniej niż regularna cena.
Tak więc nie offtopując więcej zapraszam do zakupu zainteresowanych :)
http://olx.pl/oferta/qnap-ts-212p-nas-2xhdd-8tb-2xusb3-0-nowy-gw-2lata-CID99-ID8meAN.html
Update, tym razem aukcja, zapraszam:
QNAP TS-212P NAS 2xHDD 8TB 2xUSB3.0 nowy GW-2lata (4971988995) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Update2, kolejna sztuka na sprzedaż, tym razem od 1zł bez minimum:
QNAP TS-212P NAS 2xHDD 8TB 2xUSB3.0 nowy GW od1zł (4995180917) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

zapraszam i pozdrawiam :)