Qnap TS-253 pro 4.11 joomla 3.3.6

Marcin Zark

Nowy użytkownik
Noobie
17 Styczeń 2014
3
0
1
46
QNAP
TS-x53
Ethernet
1 GbE
mam problem z joomla po zainstalowaniu . po zalogowaniu sie w panelu admina nie moge zainstalowac zadnego dodatku ani jezyka , przy probie instalacji polaczenie z serwerem ulega zresetowaniu. Po zainstalowaniu joomli 2.5 wszystko jest ok. jest stara wersja php , na S ds713 z joomla 3.36 jest ok.
 
z przegladarki , zglaszalem do niemieckiego helpdesku w monachium i mi odpowiedzieli ze to wina apacha i zeby zaktualizowac php do 5.6 to by musieli caly ingerowac w caly soft , no i zebym zainstalowal joomle 2.5 bo na niej jest ok. Musze w pn zadzwonic do szefa qnap germany i pogadac z nim
 
Cześć. Ciekawy jestem czy udało się Tobie porozmawiać z Support'em...?
O problemach z Joomla 3.2 zacząłem pisać na tym forum ponad rok temu... Qnap w tzw. międzyczasie zaktualizował PHP a programiści z Joomla Team w kolejnych edycjach znowu zwiększyli wymagania... Końca pogoni nie widać :-(
 
mam problem z joomla po zainstalowaniu . po zalogowaniu sie w panelu admina nie moge zainstalowac zadnego dodatku ani jezyka , przy probie instalacji polaczenie z serwerem ulega zresetowaniu. Po zainstalowaniu joomli 2.5 wszystko jest ok. jest stara wersja php , na S ds713 z joomla 3.36 jest ok.

Zakładam, że PHP masz właściwe, miałem podobnie odinstaluj AkeebaBackup, zaktualizuj Joomla do 3.3.6 i ponownie zainstaluj świeże Akeeba...
U mnie pomogło.
 
  • Lubię to
Reakcje: kaktus