Rozwiązany QNap Ts-453 + XBMC zamiast Apple TV + XBMC + Synology?

Dyskusja w 'HybridDesk Station (XBMC, ...) (HD_Station)' rozpoczęta przez użytkownika RemiFranek, 21 Listopad 2014.

Ładowanie...
Tagi:
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Dominikb

Dominikb Nowy użytkownik Noobie

Local Time:
    18:58
    Oceny:
    +3 / 0 / -0
    Followers:
    0
    QNAP:
    null
    Ethernet:
    1 GbE
    null 1 GbE
    Poczytaj w instrukcji, dla mojego znalazłem w dokumentacji kod do wpisania na pilocie dla Windows Media Center (WMC).

Mam bardzo podobne wrażenia, najbardziej boli mnie zarządzanie wolumenami.

Myślałem o HS-251 ze względu na wygląd (HDMI powoduje, że urządzenie stoi koło sprzętu AV), ale chcąc więcej RAMu kupiłem TS-251 (białe strasznie razi).
    Ostatnio usłyszałem od jednego ze sprzedawców, że do HS-251 może włożyć i 8GB (jeśli to prawda to polecam - sprzęt super)

2. mariuszsal

mariuszsal Guest

Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    Rozwiązanie Qnapa z XBMC jest sto razy wygodniejsze od kombinacji urządzeń wymienionych przez wątkotwórce. Im więcej pośredników w wymianie tym większa szansa że gdzieś się wywali (AppleTV, Synology .... i cholera wie co jeszcze).

A co do tematu pobocznego - tj Syno vs Qnap - to nie ma czego porównywać.
    Co prawda od niedawna się zachwycam QTSem bo wcześniej byłem dość aktywny w tej cukierkowej wizji świata via DSM, to już po tym krótkim okresie potwierdzam że QTS jest przyjeniejszy (przynajmniej od DSM 5.0 i wyżej).

Co mi się natomiast nie podoba:
    - Dublowanie funkcji w panelu sterowania !!! (tj kliknięcie otwiera okno aplikacji zewnętrznej)
    - Nie do końca poprawne i gramatyczne tłumaczenie na PL

PS
    Swego czasu nawet miałem na pronasie mała wymianę zdań z Panem Mariuszem na temat szeroko rozumianego Public Relations :D

• Lubię to! Lubię to! x 1
    • Piwo Piwo x 1
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.