QNAP TS-453B mini-4G lub QNAP TS-453B mini-8G

moniek

Nowy użytkownik
Noobie
21 Czerwiec 2017
7
1
3
52
QNAP
TS-x31
Ethernet
10 Mbps
Jak w temacie. Oferty proszę na priv. Pozdrawiam Paweł
 
Cześć

Mam Ts-453Bmini 4G i rozważam jego sprzedaż ponieważ Qnap w ogóle nie współpracuje z Apple a wszystkie systemy mam na tym własnie ekosystemie. Mogę dorzucić dysk 2TB i przesyłkę gratis. Jaka jest Twoja propozycja.
 
Witam, Mam pare pytań .Czy wystawiasz fakturę VAT ? Ile czasu go używasz ? Pochodzenie, gwarancja ? Pozdrawiam Paweł
 
Jestem osoba prywatną więc faktury nie wystawie. Kupiłem go w xkomp w Szczecinie jakieś 1,5 - 2 miesiące temu - musiał bym sprawdzić a jestem w pracy. Mam paragon, może Xkomp wystawi Tobie fakturę jak z nimi pogadasz? Sprzęt nie eksploatowany tzn. wsadzone dyski raz i działa od tej pory. Ogólnie sprzęcik dobry i nie myślał bym o sprzedaży gdyby nie soft qnapa.
 
Moja oferta to 1400 zł bez faktury VAT. Pozdrawiam
 
Chcę sprzedać Qnap (link) ewentualnie z dyskiem (link). Wartość zestawu w sklepie 2.664 zł, nie odpalę tego za 1.400 chyba że mówisz o jakimś innym sprzęcie :) Mogę dać dyskonto za to że sprzęt jest lekko używany proponuje 15% czyli 2.240 zł.
 
Wszystko rozumiem tylko ja chcę kupić na firmę i z 2299 brutto robi się 1869,11 zł netto minus 19% podatku dochodowego (jestem na liniowym) wychodzi 1570,68 minus ewentualnie za używkę 15% rabatu tak jak proponujesz i mamy 1335,08 zł. Sorki i nie potrzebuję dysku , bo mam już 3x WD RED 6TB 5400rpm i chcę tylko dokupić jeden SSD. Dzięki , ale się nie dogadamy bardziej opłaca mi się kupić nowy za 2159 zł brutto (link) minus podatki . Pozdrawiam Paweł