Kupię Qnap - zakup do domu

Inf-Louis91

Entry Technician
Q Associate
18 Marzec 2019
31
6
8
33
Gdańsk
QNAP
null
Ethernet
1 GbE
Cześć,
koledzy i koleżanki, przystępuje do oględzin zakupu Qnapa dla Mojego taty. Ma sporo zdjęć rocznie, co chwilę lata z pendrive z laptopa do pc i z kabelkami (telefon + laptop). Co byście polecili taniego, najlepiej 2 -zatokowy.

Może macie coś tańszego bez dysków. Nie chce aby tata latał co chwile, podłączy się raz i będzie jemu to działało - mam nadzieję.

Z góry dziękuje za pomoc.
 
Ale bez zadnych wirtualizacji, rtorrentow i etc?
To wez cos na ARM.
A jesli chcesz to samo w dobrej cenie to wez jakas uzywke z allegro TS-251, 253 :)
 
Ale bez zadnych wirtualizacji, rtorrentow i etc?
To wez cos na ARM.
A jesli chcesz to samo w dobrej cenie to wez jakas uzywke z allegro TS-251, 253 :)
A jeśli właśnie z możliwością zainstalowania ubiquiti controller , lub home assistant . Obecnie mam TS-212P ale tu nie ma takiej możliwości i chciał bym zmienić ale się już pogubiłem na czym można ... :(
 
dockera postawić na TS-231P ? można , ale po co? mało aplikacji
kup coś na Intelu , a nie na ARM/AnnaPurn Lab - święty spokój , nie ma problemów z zgodnością!
 
dockera postawić na TS-231P ? można , ale po co? mało aplikacji
kup coś na Intelu , a nie na ARM/AnnaPurn Lab - święty spokój , nie ma problemów z zgodnością!
W takim razie bardzo dziękuję za pomoc szukam czegoś używanego na intelu , a swój ts-212p wystawię na sprzedaż
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. ts-212p vpn
  2. TS-231P