Pomoc QSync - częste zawieszanie

---===PIOTR===---

Passing Basics
Beginner
12 Marzec 2017
20
3
3
QNAP
TS-x51
Ethernet
100 Mbps
Witam

Mam problem z aplikacją QSYNC 4.5.0.0904 na PC. Używam jej głównie do synchronizacji zdjęć między PC a NAS-em i często zdarza jej się "zawiesić". Polega to na tym, że pokazuje za pomocą ikon w których folderach są niezsynchronizowane pliki, określa poprawną ich liczbę, ale ich nie przenosi i w nieskończoność jest w stanie "Synchronizowanie", ale nie posuwa się to do przodu. Restart najczęściej nie pomaga, choć czasem zdarzy się, że po nim zsynchronizuje kilka plików.



Szukam rozwiązania, albo zamiennika. Znacie jakąś sensowną aplikacje, która sobie z tym poradzi? Do tej już nie mam cierpliwości.



Wersja oprogramowania Firmware: 4.4.3
Model serwera: QNAP TS-251
Dziś mi się przypomniało, że mam QSync na nieużywanym laptopie. Po kilku testach okazało się, że na nim wszystko działa bez zarzutu. Żeby zobaczyć czy to wina QSynca (nowej wersji, która jest na stacjonarce) czy komputera, zaktualizowałem do najnowszej wersji także na laptopie i teraz sytuacja jest identyczna jak na stacjonarnym.

Ma ktoś lub wie skąd ściągnąć stare wersje QSynca? Mój błąd, że nie sprawdziłem jaka była działająca na lapku (wyglądała identycznie jak aktualna, ale bez "Zarządzanie plikami inteligentnego usuwania")
 

Załączniki

  • aass.png
    aass.png
    114 KB · Wyświetleń: 74

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. zawieszanie