Pomoc Qsync | lokalizacja przechowywanych danych

turek78

Nowy użytkownik
Noobie
18 Styczeń 2012
4
2
3
Sochaczew
QNAP
TS-x53
Ethernet
1 GbE
Witam, zainstalowałem QSYNC na dwóch kompach, wszystko śmiga rewelacyjnie. Ale niestety nie wiem gdzie zapisują się pliki na NAS, w folderze Qsync jest tylko plik tekstowy. Może ktoś mógłby mi pomóc?
 
W jaki sposób zaglądałeś, połącz się do konsoli zainstaluj MC w tedy popatrz. No chyba że jesteś bardziej biegły to sobie poradzisz bez MC ;)popatrz jeszcze tutaj -> https://forum.qnap.net.pl/temat/kaktus-poznaje-nas-od-środka.3687/#post-10103

na którejś z list jest katalog .@qsync musiał byś zajrzeć tam czy to tenRaczej koniec moich testów, wygląda na to, że Qsync powstał dla firmware (QTS) w wersji 4.x.
Najstarsza wersja jaką znalazłem oznaczona jest numerem 1.0.0.1731 i nie działa z v 3.8.x.
Możesz spróbować poszukać przez polecenie find.
 
  • Lubię to
Reakcje: Silas Mariusz
Witam, odkopuje temat. Mam identyczny problem i nie wiem jak sobie z nim poradzić. QTS4.1 na Qnapie Qsync załączone, aplikacja na PC też zainstalowana - wszystko ładnie podłączone i jak wrzucam coś do Qsync na PC to pisze że zaktualizowano / zsynchronizowano serwer jak wchodzę przez SAMBE na otoczenie sieciowe to widzę folder Qsync ale tam tylko jest plik txt - o co kaman ? Gdzie są te pliki ? Ja właśnie chce by były właśnie tam widoczne - co zrobić ?
 
W pliku txt jest adnotacja:
File access from SAMBA, FTP or AFP is not supported by Qsync. To access your files, please consider File Station or Qsync utility.

For details, please refer to the link below:.

QNAP Systems, Inc. ( About QNAP ) - Quality Network Appliance Provider

Qsync jest narzędziem które ma zapewnić Ci archiwizację, synchronizację oraz wersjonowanie lokalnych plików. Jeśli chcesz sobie synchronizować pliki do konkretnego udziału sieciowego to używaj innego narzędzia.