Pomoc QSYNC nie synchronizuje wszystkich plików

lukaszwasz

Passing Basics
Beginner
3 Luty 2020
23
2
3
102
QNAP
TS-210
Ethernet
1 GbE
TS-231P2 - problem z qsync. Witam
Mam problem z qsync. Mam powyższy model QNAPa i do tego 6 komputerów w sieci lokalnej. Problem mam z plikami. Jeżeli na jednym komputerze mam 8000 nie duzych plikow które się zsychronizują z qsync to na drugim komputerze synchronizuje się tylko ich połowa. Nie widać po synchronizacji wszystkich plików w katalogu na drugim komputerze. Na pozostałych komputerach również to samo. I nie ma reguły z ilościa plików. U jednych synchornizacja kończy się na 5000 a u drugich na 2000.

I drugie pytanie. Czy jest narzędzie coś jak qsync ale żeby działało na takiej zasadzie że jak ktoś lapka zabiera do domu to już nie widzi plików zsynchronizowanych. Nie chcemy aby dane były zabierane do domu. Czyli odpisana się z lokalnej siedzi i folder zostaje pusty

Dzięki
 
I drugie pytanie. Czy jest narzędzie coś jak qsync ale żeby działało na takiej zasadzie że jak ktoś lapka zabiera do domu to już nie widzi plików zsynchronizowanych. Nie chcemy aby dane były zabierane do domu. Czyli odpisana się z lokalnej siedzi i folder zostaje pusty
To po co Ci Qsync w tej sytuacji - robisz udział udostępniony w sieci i gotowe. Ktoś przychodzi z lapkiem wpina się do sieci i ma dostęp do plików, wypina się z sieci - nie ma dostępu (o ile sobie ich nie skopiował). Tworzysz każdemu użytkownika aby móc kontrolować kto do czego ma dostęp.