Pomoc QuMagie - nie wczytuje etykiet osób po reorganizacji w folderach

sypiamzsasiadka

Nowy użytkownik
Noobie
24 Lipiec 2019
9
1
3
47
QNAP
TS-x51
Ethernet
100 Mbps
Witam.
Robiłem ostatnio reorganizacje zdjęć w folderach, jak również synchronizacje zbiorów z urządzenia zewnętrznego USB (zostały nadane nowe nazwy niektórym folderom, niektóre zdjęcia zostały poprzenoszone do innych folderów, zostały skopiowane nowe zdjęcia z zewnętrznego dysku poprzez USB). Problem jest tego typu ze przed ta sytuacja miałem w aplikacji QuMagie przypisane imiona i nazwy do postaci. Teraz po w/w operacji nie sa rozpoznane wszystkie osoby, brakuje większości etykiet postaci w aplikacji QuMagie w zakładce ludzie (People). Z poziomu aplikacji PhotoStation nadal było widać wszystkie poprzednie etykiety osób. Było bo w dziale Supportu polecili mi usunąć wszystkie etykiety postaci z poziomu PhotoStation ( zakładki: osoby --> oznaczone --> usuń (z albumu)) i nadać na nowo etykiety.
Tak tez zrobiłem. Z poziomu Photostation nadałem nowe etykiety osobom. Niestety problem jest taki ze po uruchomieniu QuMagie pojawiają sie tylko niektóre osoby. Cześć osób nie jest wczytana, a większość w ogóle widnieje jako nierozpoznana (W jednej i drugiej aplikacji sa wskazane w ustawieniach te same cieżki dostępu).
Wiecie Pany jak to rozwiązać.
Z góry dzięki.
 
specjalnie nie odpisywałem na ryjbuku:

1674673881936.png


zmieniłeś foldery ? musisz przeskanować ponownie - po prostu poczekaj ;P
 
  • Lubię to
Reakcje: Silas Mariusz
tak to ja tam wrzucilem tego posta. Tylko wiesz co nie ma zadnych operacji w tle aplikacji QuMagie - wszystkie sa ukonczone. Procesy rozpoznawania twarzy, tworzenia miniatur, itd zostaly przeprowadzone od nowa i ukonczone. Kopie robilem z 3 dysku podpietego po USB poprzez Hybrid Backup Station.
Dzieki za zaiteresowanie
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. qumagie
  2. etykiety osób