Pomoc QuMagie: Odtwarzanie filmów w różnych rozdzielczościach nie działa :/

paszczap

Passing Basics
Beginner
26 Czerwiec 2021
14
1
3
41
QNAP
TS-x53D
Ethernet
1 GbE
Dzień Dobry Wszystkim,

mam następujący problem. Ustawiłem transkodowanie wysyłanych na QNAPa filmów i chciałbym teraz z tego skorzystać odtwarzać je w QuMagie w niższych rozdzielczościach (np. przez internet czy na telefonie).

Opiszę problem na przykjładzie tego samego filmu:

Polega on na tym, że"

1) w QuMagie dla zwykłąego użytkownika: nie wyświetla się w ogól opcja transkodowania w locie (jak np. w Video Station) ani też odtwarzania uprzednio stranskodowanych rozdzielczości :/
upload_2021-9-7_0-49-37.png


2) w QuMagie dla administratora wyświetla się możliwość obejrzenia filmów w wybranych rozdzielczościach tylko przy transkodowaniu w locie, ale nie ma możliwości wybrania dowolnej rozdzielczości

upload_2021-9-7_0-51-37.png


3) w Video Station (po włączeniu odpowiednich uprawnień) każdy użytkownik może używac zarówno transkodowania w locie oraz może wyświetlić filmy w stranskodowanych rozdzielczościach, tutaj: 360p 720p, oryginalna)

upload_2021-9-7_0-55-29.png


upload_2021-9-7_0-56-8.png



Czy da się w jakiś sposób włączyć możliwość odtwarzania filmów w różnych rozdzielczościach w QuMagie jak w Video Station dla każdego użytkownika, czy jest to błąd/niedopatrzenie w aplikacji?

Cały czas mam wrażenie że to oprogramowanie Qnapa jest w permanentnej wersji beta, a nie powinno być reklamowane i oferowane ze sprzętem :/

Z góry dzięki za każdą pomoc...


upload_2021-9-7_0-58-25.png

Wersja oprogramowania Firmware: 4.5.4.1741
Model serwera: QNAP TS-453D
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. odtwarzanie filmów
  2. qumagie video problem
  3. transkodowanie