Pomoc QuMagie problem z wersją 1.8

inimicus

Passing Basics
Beginner
13 Lipiec 2017
22
0
1
QNAP
TS-x53Be
Ethernet
100 Mbps
Dzieńdobry

W wersji 1.8 sporo zmian, niestety u mnie też takie, które uniemożliwiają normalne funkcjonowanie aplikacji. Przestało działać przeglądanie zdjęć po folderach. Wróciłem do wersji 1.62 i tam tego problemu nie ma. Ktoś ma podobnie z najnowszą wersją czy tylko u mnie coś takiego? Aktualizacja jest już kilka dni a nie znalazłem podobnego wątku/problemu.
 
Co to znaczy: nie działa przeglądanie zdjęć po folderach?

Wchodzę w QuMagie, przeglądam zdjęcia normalnie. Wchodzę w foldery, wybieram folder, przeglądam zdjęcia normalnie.

SOA#1
 
Linia czasu działa u mnie też normalnie, pokazuje prawidłową ilość zdjęć. No właśnie u mnie przestało działać "wchodzenie" w zakładkę folder. Oczywiście mogę tam kliknąć, ale wtedy w nieskończoność ładuje mi się strona. Zdjęcia mam np na folderze Volume1, a w zakładce folder mam Volume3 i ładuje się w nieskończoność. Problemu nie ma we wcześniejszej wersji.
 
Nie sprawdzałem, ale problem zauważyłem w aplikacji na androida. Teraz na razie nie będę instalował tej wersji, poczekam aż wyjdzie następna i sprawdzę bo po odinstalowaniu qumagie od nowa miałem indeksacje plików.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. qumagie